Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mennyit költötök havi és...

Ti mennyit költötök havi és éves szinten átlagba ruhára és cipőre?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket részletesen írjátok le, csak érdekel.


Ruha: ..... Ft.

Cipő: ..... Ft.



2013. okt. 10. 15:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
87%

Éves:

Cipő: 120.000Ft

Ruha: 100.000 Ft

2013. okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
56%

Átlagban havi szinten ruhára 40 ezer, évszakváltáskor 70 ezer. De van, hogy több, kevesebb, szóval ez csak átlag.

Cipőre nem tudom. Sportcipőt kb egyet veszek évente (Nike, Adidas, Puma) az 20 ezer. Magassarkút kb 2-3at, az nem olyan nagy összeg, egy cipő kb 7 ezer. Csizmát, balerinát, egyebet szintén kb 2-t évente, ez szintén olyan 6-7 ezer/pár.


Ez azt jelenti, hogy éves szinten :

Ruha : 600ezer

Cipő: 60ezer


Nem gondoltam volna, hogy ennyi...

Azért ahhoz képest, hogy ez a szüleim pénzéből megy, mondhatjuk, hogy sok, főleg, hogy a sminkcuccok ebben nincsenek benne.


16L

2013. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Nem semmi nekem a szüleim nem keresnek ennyit :D de én már magamnak veszem a ruhákat cipőt smink cuccot és mivel nem keresek tul sokat ezért azt osztom be ami van.


Neked is akkor lesz nehéz és akkor fogod fel a súlyát ennek ha már te fogod megkeresni a rávalót. A szüleid jogászok orvosok? mert ők keresnek ilyen sokat. És ez amugy tetemes összeg amit te ezekre költessz, néhol szerintem felesleges, egy nő kevésbé modern és natural sminkel is lehet szép. Remélem azért a sminkelést nem viszd tulzásba mert fiatal vagy még :)

2013. okt. 14. 22:23
 14/30 anonim ***** válasza:
83%

Igen, tudom, hogy így lesz, bár remélem, hogy lesz miből finanszíroznom magamat.:D

Nem jogászok, nem orvosok. Bár apum mérnök, illetve igazgató már nagyon régóta, ők sem keresnek azért annyira rosszul.:D Anyum is diplomás, de a felsoroltak közül egyik sem, ill. neki teljesen átlagos fizetése van.


Sminkelni a hétköznapokon elég egyszerűen szoktam, csak hétvégén van rajtam erősebb smink, ez még szerintem nem durva. :)

2013. okt. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Próbálok olyan cipőt venni, ami tartós, több hónapig is kitart. Évente max 2 cipőt veszek, többnyire a Deichman-ban ha leárazás van, ez így kb 9-20.000 Ft.


Ruhát tényleg csak akkor ha meglátok valami nagyon jó pulóvert, pólót, vagy farmert. Mindegyikből Dunát lehetne rekeszteni nálam, így mostanában nem sokat veszek már egyikből sem, éves szinten kb 25-30.000 Ft, vagy még kevesebb.

2013. okt. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
31_F ez lemaradt a válaszomról.
2013. okt. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon változó. Most nagyon sok dolgot vennem kellett (bőrcipő, kabátok, pulcsik, stb)

Az elmúlt 3 hónapban a ruhák kb 120.000Ft, de ebben benne van már a karácsonyi ajándékom egy része is (mert a rokonok messze laknak, így most megkaptam), de most tényleg sok mindent venni kellett, mert változott a méretem.

Cipőt egyet vettem csak most egy bőr bakancsot Vagabondból az 31.000volt. A renoba még veszek egy téli csizmát az 12.000t. Ruhát idén már nem sokat veszek, csak edzeni kell meg sportmelltartó, esetleg pár pulcsi még.


Átlagosan havonta, ha nem kell sok dolog: kb 15.000/25.000Ft

cipő évente max 50.000Ft.


De attól is függ mikor mennyi az egyéb kiadás, most fűtés szezonban a ruhákról lemondok kicsit.

2013. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Fűts kevesebbet vegyél ruhát :p
2013. okt. 18. 21:49
 19/30 anonim ***** válasza:
79%

Ruha: 5.000 Ft/hó

cipő: 10.000 Ft/év


nekem ennyire telik, mert nincs munkám, mivel suliba járok és ebből gazdálkodok. Születésnapra egyébként sokszor ruhát kérek, hogy megmaradjon a szebpénzem. De volt már, hogy Hádás ajándékutalványt kértem, hogy abból tudjak vásárolni.


Nem mondom, hogy bőven elég, de mások szerint ízlésesen, divatosan öltözködöm, aminek nagyon örülök :)

2013. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
19-es hozzászóló szerintem teljes mértékben igazad van. NEM a ruha teszi az embert.... csak annyiban feleljen meg az elvárásoknak hogy tiszta legyen és ízléses. Hidd el nekem is van olyan farmerem amit már 6 éve hordok meg olyan cipőm is. Én nekem sincs mindig pénzem ruhára mivel nekem sincs rendes munkám.
2013. okt. 27. 23:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!