Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Havi szinten mennyi pénzt...

Havi szinten mennyi pénzt költötök a babátokra? Mennyi idős? Keresitek az akciókat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Havi szinten a pelenkával 8000 Ft, popsitörlővel 1500-2000 Ft, bébiétellel (ezt még nem számoltam összesen), tejpéppel 3-4000 Ft és tápszerrel 2500 Ft úgy durván 20 ezer Ft.

Akciókat keressük és megpróbálunk minden kedvezményt kihasználni.

5 hós kisfiú anyukája.

2013. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom pontosan. Játékkal elhalmozzák a nagyszülők, ruhát sokat örököl a család nagyobb gyerekeitől, úgyhogy szerencsések vagyunk.

Havi rendszerességgel csak az ételre kell költeni szinte. Azt eszi amit mi, fogalmam sincs, hogy számszerűsítve mekkora összeg lehet amit erre költünk, meg egyéb alapvető dolgokra (pl. fürdővíz, bár egymás vízében szoktunk fürödni is :). Mosható pelus: ezt is együtt mossuk a többi mosnivalóval)

Azért ha egy durva becslést szeretnék mondani még ilyen takarékos verzióban is minimum egy tízes. (meg inkább évi pár alkalommal van nagyobb kiadás, mint pl. az autósülés volt)

2013. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Két éves hamarosan
2013. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
(nem jellemző, hogy kifejezetten akcióra várnék, vagy kinézném az újságból és úgy mennék vásárolni. Ha kell valami, megveszem)
2013. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Kb. havi 50 ezret. 5 hónapos lesz.

Ha akciós pl. a pelenka, vagy van DM-es kuponom veszek több csomaggal, vagy ha úgy olcsóbb veszek több csomag popsitörlőt egyszerre, de ha kell valami, vagy tetszik, akkor nem akciósan is megveszem neki.

2013. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Természetesen nem hasznos a válaszom. Előre tudtam, mert itt annyi irigy ember van, hogy az már hihetetlen.
2013. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40-50 ezer körül kb.!
2013. jan. 7. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Amikor kisebb volt,akkor 50ezer korul koltottunk,be ietel,tejpep,babajoghurt,babakeksz,sok-sok ruha,mindig valami jatek,konyvek,babauszas.Mar 2eves,tobbet koltunk,maganbolcsibe jar,tovabbra is jatekokra,ruhara eleg sokat koltunk.Nem nezem az akcoikat,ha kell valami,akkor megveszem.Nemreg pl.eltort a babakocsink,nem teketoriaztam,bementen a Brendonba es vettem egyet,ami tetszett.Szoval mi sokat koltunk,de igyekszem az abszolut felesleges dolgokat a boltban hagyni.
2013. jan. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az enyém se lett hasznos :)


Nem az én korlátoltságom tükrözi, úgyhogy csak röhögök rajta

2013. jan. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!