Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg "gáz" vagyok, mert...

Tényleg "gáz" vagyok, mert nem tudok minden nap más ruhába öltözni?

Figyelt kérdés
Mindig beszólnak hogy "már megint ez a gatya van rajtad?" meg "már megint ebbe a pólóba vagy?" és a többi... Mit tehetnék, 1 nadrágom van, és 1 szoknyám, 3 pólóm (bár azt néha kapok újat), semmi mást nem tudok felvenni. Kötelező minden nap másik ruhába öltözni? Ki hogy szokta? És miért kell szekálni azt akinek nincs több ruhája, és ugyanabba a nadrágba jár minden nap?
2008. jún. 25. 20:34
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
16 évesen még nekem is kevés ruhám volt,de sose szóltak be érte.Akkor nem voltak jó turik.Drágábban vettem ruhát.Most (22)meg "nem férek el" a szekrényemben,minden turkálós,különös ruha,és ha megveszek vmit évekig hordom általában,meg átalakítom úgy hogy gyűlik.De nem veszek fel mindennap újat,csak nyáron.Nyári ruhám kevesebb van,nem szeretem azokat,se a nyarat.
2009. okt. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!