Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg "gáz" vagyok, mert...

Tényleg "gáz" vagyok, mert nem tudok minden nap más ruhába öltözni?

Figyelt kérdés
Mindig beszólnak hogy "már megint ez a gatya van rajtad?" meg "már megint ebbe a pólóba vagy?" és a többi... Mit tehetnék, 1 nadrágom van, és 1 szoknyám, 3 pólóm (bár azt néha kapok újat), semmi mást nem tudok felvenni. Kötelező minden nap másik ruhába öltözni? Ki hogy szokta? És miért kell szekálni azt akinek nincs több ruhája, és ugyanabba a nadrágba jár minden nap?
2008. jún. 25. 20:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
53%
tudod az emberek mar csak ilyenek.kritizaljak a masikat.tudod a szegenynek csak egy ket ruhaja van es nem tud mast venni.mert nincs mibol neki.hat ciki mert minden nap ugyanabba jarni.cikiznek miatta.de miert nem veszel ruhat magadnak?es akkor nem cikiznenek.hat annyi tuti hogy keves ruhad van.de miert?tudod nem kell minden nap masba jarni.de minden masodik nap kene valtogasd.mert szokatlan az.azert szekalnak.mert mindenkinek van tobb ruhaja es akkor tudja valtoztatni illetve kombinalni.mindaddig ighy lesz mig nem veszel ruhakat magadnak
2008. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem tudok miből venni, 16 éves vagyok, kértem apumat, elmondtam neki hogy emiatt már szinte kiközösítenek, de nem vesz nekem újat, pénzt nem kapok, dolgozni nem mehetek el mert nem engedi... Mégis miből vegyek magamnak???
2008. jún. 25. 21:01
 3/31 A kérdező kommentje:
Engem is zavar hogy mindig ugyanabban vagyok, de nem tudok mit tenni, látom hogy másoknak milyen jó cuccaik vannak, nekem meg ez van már 2 éve mert azóta nem kaptam semmit... de ezt senki nem érti meg. Ezért én most szar ember vagyok?
2008. jún. 25. 21:04
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Ne is figyelj az ilyen hülyékre! Egyébként nem kötelező minden nap más ruhába bújni, csak a változatosság gyönyörködtet! Amúgy hanyas a ruhaméreted? Nekem van egy 16 éves hugom és rengeteg ruha aminek semmi baja csak nem hordja csak úgy megvette! Szóval ha gondolod..:)
2008. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok. Van 1 nadrágom 2 rendes pólóm 2-3 pulcsim 2 cipőm és ennyi ezeket váltogatom ahogy lehet, de nem értem miért lenne gáz:) minden este, vagy minden második este kimosom, reggelre megszárad tiszta és kész :) aki beszól arra nem figyelek. igaz nem is nagyon törődnek velem, mondhatni ki vagyok közösítve énis, dehát nem izgat annyira :) ők tudják.. Egyébként azt tudom javasolni hogy keress egy sorstársat lehetőleg a közeledben akivel meg tudod beszélni ezeket ;)
2008. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem gáz!!! Nem mindenki teheti meg, hogy minden áldott nap a legutolsó divat szerinti rongyokat váltogassa. Én kb. 5-6 éves ruháimat váltogatom, meg van vagy 2 újabb pólóm.:) Így is csini vagyok, és nem ódivatú. Szóval nem baj hogy ugyanazokat hordod, csak tiszta légy mindig!
2008. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a mai világ szégyene és nem tudsz ellene mit tenni. Emlékszem általános iskolában én is mindig úgy jártam hogy két napig ugyanabban a ruhában és aztán váltottam. Nem cikiztek miatta, de a gazdag kölkök dicsekedtek a márkás cucaikkal és egyszer anyám turkálóban (akkor még így hívták) talált egy eredeti adidas pulcsit nekem és mikor abban mentem suliba nagyon megalázó volt mert odajöttek és megnézték a cimkéjét hogy igazi-e. Na mindegy. Nem mondanám hogy többre vitték nálam, sőt. És mostmár megtehetném hogy márkás dolgokat vegyek, de nem fizetek ki 6000-t egy pólóért mert rá van írva hogy nike vagy adidas.

Próbálj meg beszélni apuddal hogy miért nem vesz neked ruhát, meg akkor legalább engedjen el nyárimunkába hogy legyen pénzed. Értesd meg vele hogy enm akarsz drága holmikat venni, csak kéne pár ruha. Használtruha üzletekben is találni már tök jó dolgokat, a minap én is 500 Ft-ért vettem egy alkalmibb nyári felsőtt, olyan mintha új lenne, tuti nem sokat használták. Ki lehet fogni jó dolgokat. Meg vannak leértékelések is, ott is lehet jókat találni olcsón. Szóval szerintem beszélj vele és úgy vásárolj hogy olyan gatyót és szoknyát ami színben sok dologhoz megy, ebből csak párat, és inkább felsőből legyen több, így tudod variálni őket.

2008. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%

Ez nagyon szomorú.

Hol laksz? A vöröskereszt is osztogat ruhákat, és mi is szanálunk egy csomószor..

El tudom képzelni, h emiatt kiközösítenek.

Apudnak azt is megmondhatnád, hogy higénikus szempontokból se a legjobb... sőt, ez egyenes borzalmas!

Mondd meg neki, h vagy már olyan idős, h elmenj diákmunkára. Az szerintem segítene neked.

Ha nem kamu a kérdésed, és budapesti vagy, írhatnál privibe, tényleg sokszor szanálunk, és nem is rossz cuccokat, sőt :S

Nagyon rossz lehet neked, nagyon sajnálom! De tényleg írj privibe, ha esetleg....

2008. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
30%
Jah, és én is lány vagyok, és én is 16.
2008. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%

Héhh, tényleg, hol lax? ÉN is 16 vagyok, nekem sincs pénzem ilyesmire. Sőt, duci is vagyok, így nehezebb. Turkálóba járok ruháért, párszáz forintért válogatok állandóan. És hidd el, nem kell drága, minőségi márkaboltba menni. A turkálóba is találni márkát. Én mostanában állandóan Miss Etam-ba botlok bele, meg Essence-be meg ilyesmibe. a múltkor 515 Ft-ból vettem 3 szoknyát, 5-6 felsőt... Szóval... Ez itt van Kazincbarcikán, Használtruha Áruház, Numerós, és minden nap más a kilónkénti ár, Szobat fele csökkenve. Egy csomóan járnak oda, a vékony csajok közül meg egyenesen bombanők is, akik onnan öltözködnek! A hozott felsőkből például találtam két egyformát, azt is elhoztam :)


Zaphira

2008. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!