Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg "gáz" vagyok, mert...

Tényleg "gáz" vagyok, mert nem tudok minden nap más ruhába öltözni?

Figyelt kérdés
Mindig beszólnak hogy "már megint ez a gatya van rajtad?" meg "már megint ebbe a pólóba vagy?" és a többi... Mit tehetnék, 1 nadrágom van, és 1 szoknyám, 3 pólóm (bár azt néha kapok újat), semmi mást nem tudok felvenni. Kötelező minden nap másik ruhába öltözni? Ki hogy szokta? És miért kell szekálni azt akinek nincs több ruhája, és ugyanabba a nadrágba jár minden nap?
2008. jún. 25. 20:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%

Szombat felé, nah :) Amúg nyugi, nekem meg cipőm nincs most igazából.


Zaphira

2008. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
85%

Én is nagyon tudom ajánlani a turkálokat!

Nekem szinte csak onnan vannak a ruháim, és tök trendik meg márkásak! És cipőt is vettem már akár 90 ft-ért is Meg gondolj bele, ha bizonyos napokon mondjuk 500 ft/kg ruha, akkor egy kínais felső árából mennyi ruhát tudsz venni! Egyébként hol laksz? Hátha tudok ajánlani vmi jót!

A gonoszkodóknak szerintem azt kéne mondnanod, hgy örüljenek hogy nekik telik mindennap uj ruhákra, hátha magukba néznek!

2008. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Azért,mert nem veszel fel nap mint nap másik ruhát,még nem vagy rosszabb másoknál.Nálunk volt anno olyan a suliban,aki 2 évig ugyanabban a ruhában járt be.Senki sem piszkálta emiatt.Rengeteg barija is volt.Egy a fontos,hogy amit hord az ember az tiszta legyen.A piszkálodokkal,meg ne törödjél.
2008. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Sajnos egy faluban lakok Gyöngyös mellett. Nem nagyon van lehetőség válogatni sem, márkás dolgok nem is igazán tetszenek, nekem mindegy csak jól nézzen ki, hogy mi van ráírva annyira mindegy.

Akkor kapok csak új dolgot ha pl elszakad a régi, most megpróbáltam azt mondtam hogy szorít a nadrág, hátha kapok egy másikat, hasonló cseles ötletek is jöhetnek. :)

2008. jún. 27. 00:02
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
Valami megoldás csak van, ilyen nincs!!! Vagyis h lehet ilyen a mai világba?? Egy apa hogy lehetek ilyen?
2008. jún. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Milyen méretet hordassz? Én gyöngyösön lakom nekem is van egy csomó cuccom! Tudok neked adni ha gondolod! Átérzem a dolgot gyerekkorom nekem is igy telt!:)
2008. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
33%

Szió ! Nagyon sajnálom h ilyen apád van irj privibe hátha tudok segiteni !!!

Nekem szerencsére elég sok nadrágom és polom van de van amelyiket nagyon szeretem és folyton azt hordom :-)...

Aki meg emiatt kiközösit azt meg egyenesen szánalmas ...

2008. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
68%
Szia ! Tényleg irj egy privát üzit megprobálok segiteni persze csak ha szeretnéd ... Vagy vegyél fel msn-re crossmt5@freemail.hu :-)
2008. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
31%
nekem ssincs sok ruhám nem vagyunk a világ leggazdagabb emberei de nem gáz mintha magamat látnám én is ezeket kapom a suliban pl.: énis kértem aput hogy vegye kapuscuccot de nem kapok és tök szar mert más kapusok lenéznk.
2008. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
89%
A kérdezöt kérném hogy irjon hagy tudjak segiteni én egy 16éves srác vagyok nekem szerencsére nincsenek anyagi gondjaim és a szüleim arra neveltek ha nekem több van akkor a fölösleget adjam annak aki rászorul ... Én se vagyok egy nagyon gazdag ember de ugy gondolom hogy pl amit a motorba tankolnék benzint ahelyett másnak is adhatom azt a pénzt aki sokal értelmesebb dolog pl ruhára költi irj nyugodtan nem ciki :-) (utolsó elötti hsz )
2008. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!