Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg "gáz" vagyok, mert...

Tényleg "gáz" vagyok, mert nem tudok minden nap más ruhába öltözni?

Figyelt kérdés
Mindig beszólnak hogy "már megint ez a gatya van rajtad?" meg "már megint ebbe a pólóba vagy?" és a többi... Mit tehetnék, 1 nadrágom van, és 1 szoknyám, 3 pólóm (bár azt néha kapok újat), semmi mást nem tudok felvenni. Kötelező minden nap másik ruhába öltözni? Ki hogy szokta? És miért kell szekálni azt akinek nincs több ruhája, és ugyanabba a nadrágba jár minden nap?
2008. jún. 25. 20:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
20%
A gáz az, ha apád nem is támogat, de megdolgozni sem enged érte.
2008. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
91%
Nem az a lényeg,hogy darabszámra hány ruhád van,csak ha felveszed ne legyen büdös,te se legyél az,tisztán jelenj meg midnen nap és ne éktelenkedjen ugyan az a tollcsík rajtad 5 napig. Szerintem inkább ez a fontos: )
2008. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
83%
IDEFIGYELJ, lany vagy, TELJESEN MINDEGY, hogy milyen ruhaba jarsz!!!!!!!!! EGY NORMALIS PASINAK, NEM A GECIKNEK EGYETLEN DOLOG A FONTOS AZ PEDIG A BELSOD !!!! EN UGY LATOM, H rendes lany vagy, es ez fontosabb mindennel !
2008. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
11%
És házimunka?Azért s ekapnál?Kérdezd emg,hogy ha mosogatsz,porszívózol,takarítassz azért se adna semmit???
2008. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nálam is így van akkor szálnak le rólad ha nem figyelsz rá vagy ha nagyon zavar szólj a tanárna MINDIG és megunják mert azért is szekálnák mert nincs más szóva NE FIGYELJ RÁ!!!!!!!!
2008. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy több úgyanolyan ruhád van!!!Ez tutttttti
2008. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
nem sztem ez egyáltalán nem gáz...
2008. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

én nem szidnám az apját, hisz semmit sem tudunk róluk. van-e munkahelye, mennyi a fizetése, stb.

Fogadd el, hogy ruhákban nem tudsz versenyezni velük (egyébként nem is érdemes, hisz nem több azzal, hogy több ruhája, vagy pénze van) Próbálj meg másban kitűnni közülük. pl tanulási eredmény, értelmes hobbi, olvasottság- műveltség, stb.

2008. dec. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
nekem 1 ideig 2 úgyanolyan gatyám volt és evvel szekáltak mond azt hogy sok ilyen van és tanárnak ne szolj mert csak nagyobb gond lessz
2008. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

én használt ruhákban jártam gyerekkoromban. Más tészta, hogy ezerszer jobb anyagból voltak a nyugati levetett ruhák, és itt mi csak utánoztuk az ő divatjukat lemaradva ...

néha engem is cikiztek. amikor már nagyobbacska lettem, és zavart, akkor azt válaszoltam, hogy már ez a divat, nem tudtad ? Látni kellett volna a képüket... m

2008. dec. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!