Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14-15-16 éves lányok! Mennyire...

14-15-16 éves lányok! Mennyire vagytok szégyenlősek?

Figyelt kérdés
Szüleitek előtt átmertek öltözni? Vagy testvér(ek),osztálytársak,barátnő előtt? Vagy pl.uszodában mennyire vagytok szégyenlősek? Kort is írjatok légyszi.
2013. jún. 29. 05:58
 1/7 anonim ***** válasza:

En peldaul nagyon szegyenlos vagyok, a baratnoin elott atoltozok, (persze azert bugyit meg melltartot nem) de ha lehet sietek, amugy meg esetleg anyukam elott hajlando vagyok ⬆ igy atoltozni...de am nem. Tudom hogy en mar tul szegyenlos vagyok, de ez sErintem csak onbizalom kerdese.


16/L

2013. jún. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan úgy vagyok vele, mint az elsô válaszoló. Mondjuk én nem igazán szeretek öltözködni barátnôim elôtt.

16/L

2013. jún. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én az uszodában mindig a WC-ben öltözöm át. :)

28/N

2013. jún. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A barátnőimmel egymás előtt simán átöltözünk, és én anyu előtt se lennék szégyenlős, de anyu nem szokott bejönni, ha épp öltözök. :) A testvérem előtt már nem öltöznék át, mert férfi. Úszodában már elég szégyenlősen öltözök, zavarban érzem magam, dehát más is bevállalja, így könnyebb. :)
2013. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és 17/L
2013. jún. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem akkor is átöltözök ha fiúk vannak a szobában megmondom hogy fordítsanak hátat aztán csókolom. Mi lehet a testemen amit az illető még nem látott.... Sose értettem a szégyellősködőket
2013. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem csinálok tragédiát, ha valamelyik szülőm akkor nyit be, amikor öltözök, de direkt nem járkálok előttük meztelenül :D

Barátnők előtt melltartó-bugyi fentmaradásával simán, ha táborban vagyunk és nincs lehetőség egyedül átöltözni, akkor diszkréten megoldjuk, mindneki látott már ilyet.

Uszodában ahova én járok vannak egyszemélyes kis öltözőkabinok, szóval azzal nincs probléma.

15/L

2013. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!