Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire vagytok szégyenlősek?

Figyelt kérdés

Mernétek-e küldeni magatokról egy kicsit ruha nélküli képet,küldeni egy ismeretlen embernek, csupán azért hogy tetszetek neki?

Kort is írjatok légyszi


2012. máj. 15. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mernék, de nem azért nem fogok, mert szégyellős vagyok, hanem mert nem alacsonyítom le magam ennyire.
2012. máj. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem küldenék senkinek képeket magamról,pláne nem egy vadidegennek.
2012. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem szégyellősség kérdése, hanem erkölcsi kérdés, meg azé, hogy valaki exibicionista-e vagy sem. Én nem vagyok szégyellős: nem takargatom magam az öltözőben, felveszek kivágottabb (de nem hasig kivágott) felsőt, rövid szoknyát, a strandon bikinit, nem félek levetközni a párom előtt - pedig messze nem tökéletes a testem. De idegeneknek vagy olyanoknak, akik nem állnak hozzám közel, nem küldenék semmilyen képet, mert egyrészt nem tudom, hogy mire fogja felhasználni, másrészt meg ez az én erkölcsi normáim közé nem fér be. Szerintem az nem teljesen 100as, aki azt akarja, hogy vadidegenek élvezkedjenek a testén. Vagy ha már ezt akarja, legalább újságba fotóztassa magát, hogy legalább pénzt keressen vele.


Ja és "azért hogy tetszetek neki." Nem veszem be, hogy az az idegen ember csak nézegetni fogja, hogy jaj de szép lány. Mint egy festményt.


24/l

2012. máj. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,amúgy nekem nem kell kép senkitől, nem is azért kérdeztem, csak úgy kíváncsiságból kérdeztem.
2012. máj. 15. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!