Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak, hogy ne szégyel...

Mit csináljak, hogy ne szégyelljem magam bikiniben?

Figyelt kérdés
Nagyon sovány vagyok, ezért minden évben legalább egyszer beszólnak emiatt, amikor pl. a Balatonnál nyaralok. Nincs olyan bikini amiben jól érezném magam, mert a mellem kicsi, a karom nagyon vékony, a lábam is, a seggem csontos.. Most sötétkék-fehér csíkos bikinim van, és annyira azért nem rossz, de félek hogy mások nem így látják. Segítsetek.

2013. jún. 24. 16:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 15 éves vagyok.
2013. jún. 24. 16:46
 2/6 anonim ***** válasza:
egy kép többet mondana
2013. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

csalj egy kicsit. vegyél egy fodros bikinit. nagyobbnak tűnik tőle a melled. ha nem találsz olyat,a minek a bugyija is fodros lenne, akkor keres szoknyásat. lehetőleg világos színű legyen, mert az még nagyobbnak láttatja. ne legyen fehér, mert ha nem extra-jó minőségűt veszel, akkor nagyon átlátszik. kerüld a neonszíneket (nem azért, mert nem állnak jól, hanem mert rondák :D ) és a legfontosabb:

kinek, mi köze hozzá, hogy hogy nézel ki? azért mész a Balatonra (azon kívül, hogy gondolom a családi nyaralás kötelező), hogy szórakozz, ússz, játssz a vízben, napozz. Senkinek sincs joga, a te szórakozásodat elrontani. Akinek annyira unalmas élete van, hogy a tiéddel és a te kinézeteddel kell foglalkozni, hogy egy kis izgalmat találjon, az nem az a fajta ember, akinek a véleményére adni kell.

15/L

2013. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végül is igaz amit írtál. Csak sajnos nem kapok pénzt új bikinire:(
2013. jún. 24. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
legyél nagyon jó. ebéd/vacsi után, amikor anyud kezdené leszedni az asztalt pattanj fel és tedd meg te, mosogass el. terítsd ki a ruhákat, mosd föl a követ. ha kiderül, hogy valamilyen hozzávaló nincs otthon a vacsihoz, ajánld fel, hogy elugrasz a kisboltba. nézegess feltűnően fürdőruhákat a neten. ha közös gépetek van, rajta is hagyhatod az oldalon, így amikor anyudék megnyitják rögtön ez fog velük szembe jönni, vagy ha van a szobádba gép, akkor hívd be anyukádat, amikor éppen egy fürdőruhás kép van a monitoron de kezdj vele teljesen másról beszélni. rejtett pszichológia :D vagy ha van zsebpénzed spórolj. kínaiba már 3000-ért tudsz venni ;)
2013. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma elmentem anyával vásárolni mert kellet néhány póló és amikor kiválasztottam ami kellett, akkor elkezdtem nézegetni a bikiniket, találtam is egy tök jót, erre megkérdezte hogy kell-e új bikini, én meg mondtam hogy szeretnék újat és akkor kinéztünk nekem egy olyat ami jól áll:) és megvettük. Ebben jól érzem magam és ha valaki beszól akkor nem érdekel. Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak voltak:)
2013. jún. 24. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!