Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy nagy kabátom van, ne...

Egy nagy kabátom van, ne szégyelljem, vagy direkt olyan? (több lent)

Figyelt kérdés
Van egy jó puffos kabátom, meleg nagyon,m szerintem egy-két számmal nagyobb.Egyszer jónak látom magam benne, egyszer nem.Nincs önbizalmam.Szerintem direkt olyan, vagy nem tudom.Nem vagyok vékony alkat, de nem is vagyok kövér, de a kabát kövérít.Mindenkinek olyan jó, passzos kapátja van, ami ráadásul meleg is, nekem is meleg, de olyan "dagi"..Szerintetek ne szégyelljem?
2012. jan. 1. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is ilyen. Én már beletörődtem, hogy nyáron tudok magammal mit kezdeni, de télen szarul nézek ki... :D:D Amúgy meg inkább meleg legyen mint hogy kifázz benne.


17/L

2012. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

A pufi kabát így is-úgy is ronda, tehát mindegy.

Ha normálisan akarsz kinézni, nem mischlein-gumiembernek, akkor vegyél szövetkabátot azt kész.

2012. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
hát engem hidegben kicsit sem érdekel, hogy nézek ki. csak az, hogy ne fázzak...
2012. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
amikor reggel állok a buszmegállóban és közben szakad a hó lesz@rom, hogy épp hogy nézek ki, de amikor jobb az idő engem is idegesít, hogy kövérebbnek nézek ki, azért jó lett volna egy xs- es kabát
2012. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, persze akk énsem törődök h hogy nézek ki..csk néha.:D de akkoriiis.:D köszönöm a válaszokat!:)
2012. jan. 1. 15:56
 6/11 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, nem tudok venni, mert nem állok jól anyagilag.:S
2012. jan. 1. 16:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz senkivel. Ki nem kakálja le, hogy milyen kabátod van.:) Csak ne fázz meg benne:)
2012. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

AKkor meg nem gond.

Ez van, el kell fogadnod. Ha lesz pénzed, veszel másikat.

Én is jártam egyébként így valamikor, tudom, milyen rossz.

De amúgy nem nagyon érdekli az emberek a másik :)

Hordd bátran.

2012. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönööm a biztató válaszokat!:))
2012. jan. 1. 17:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy neked mi a a fontos.

Az, hogy jó meleg a kabát, és nem fázol benne, vagy az, hogy jól nézel -e ki (a kettő együtt kabát szempontjából igen ritka, igazából nincs is ilyen).

Én síkabátot hordok ilyenkor, mert ebben legalább nem fázom, igaz, azt is tudom, hogy nem kifejezetten nőies viselet, de van egy fontossági sorrend, ahol nem a csinosság áll előrébb. Ha megjelenni kell valahol, arra van szövetkabátom is, de az télen nem a legkomfortosabb viselet számomra.

2012. jan. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!