Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz a városon bikiniben, vagy...

Gáz a városon bikiniben, vagy bikifelsőbe, vagy zokniban áttkerni?

Figyelt kérdés
Tesi után lusta vagyok felvenni a cipőt, és kb 4 perc bicajjal az út haza. 11732 fő lakik itt.
2012. máj. 2. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:

11732 :-D ez aranyos volt :-D

sztem annyira nem gáz...

2012. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem, csak hülyének fog nézni mindenki, aki lát. De ha ez neked nem baj, akkor nyugodtan. (Ha valakinek 10-15 másodperc ideje nincs felvenni egy cipöt, egy pólót meg egy farmert, akkor az elég szerencsétlen valaki.)
2012. máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De van időm, csak lusta vagyok. Meg strand után jól esika bicajon egy kis szél:D
2012. máj. 2. 13:15
 4/9 anonim válasza:

Tekerj haza bátran, tegyél a világra!

Kedves 13:07-es! A saját nevedben beszélj, légyszíves.

2012. máj. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Zokniban hülyeség, mert ha valamiért le kell lépni, és beletapicskolsz egy adag kutyagumiba, vagy üvegszilánkba... nem jó.

Bikinifelsőben meg akár közszeméremsértés címén kaphatsz bírságot is, ha rossz napja van a rendőrnek. xD Vagy egy c*gánybanda letép a bicajról és bevisz a bokorba...

Ennyire azért ne legyél már lusta, legalább cipőt vegyél fel.

2012. máj. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy amilyen bolond vagyok mostanában, simán meg merném csinálni. Csak kíváncsi voltam mások véleményére is. Írhattok még!
2012. máj. 2. 13:36
 7/9 A kérdező kommentje:
Akor eljtem az ötletet:D Nem akarok se büntetést kapni, se megerőszakolást:/
2012. máj. 2. 13:39
 8/9 anonim ***** válasza:
legalább egy strandruhát húzzál magadra, ha nem akarod, hogy az autósok karambolozzanak, miközben téged bámulnak. Ja, egy papucsba meg belelépni fél pillanat és máris nem a tűzforró aszfaltot taposod.
2012. máj. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Voltam ma biciklizni, és egy nagyon csinos lány bikiniben és strandra való flip-flop papucsban tekert velem szemben...

Elég látványosan sikerült utánafordulnom, ha autóval vagyok, nem kizárt, hogy a szembe jövő sávban találom magam...

2012. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!