Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok strandra átlátsz...

Mit gondoltok strandra átlátszó tangás bikiniben van egy lány?

Figyelt kérdés
ti vennétek fel
2011. ápr. 16. 00:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Én nem gondolom, hogy strandra való a tanga, de ha valaki szereti, és megvan hozzá a jó alakja, akkor vegye fel, én nem ítélem el ezért.
2011. ápr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
átlátszó alsóra gondoltam
2011. ápr. 16. 00:45
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Mármint tanga is, meg még átlátszó is? Direkt, vagy véletlen? Ha direkt, akkor azt gondolnám, hogy ezt is egyáltalán minek vette föl, nélküle pont ugyanilyen lenne... Meg hogy biztos ráköltött 20 ezret erre a fél nájlonzacskóra.

Egyébként nem tartom szerencsésnek, mert van, akit feleslegesen felizgathat, van, akit meg feleslegesen elborzaszthat.

Ha meg nem tökéletes az alakja, végképp.

De felőlem azt hord mindenki, amit akar, max. ha meglátom a strandon, azt gondolom, hogy "na, ez sem normális", és tovább csúszdázom...

2011. ápr. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem gusztustalan! en nem vennem fel. ku@valkodni megy a strandra vagy furodni ,esetleg napozni?mert normalis komoly sracnak biztos nem tetszik az ilyesmi! arrol nem is beszelve hogy gyerekek is vannak es idosek. azt gondolom aki igymegy ki a strandra az megbotrankoztatni akar vagy alkalmi pasikat szerezni.
2011. ápr. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát én még nem hallottam ilyenről :S de el tudom képzelni, nudista strandon biztos befutó lenne xD
2011. ápr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én odamennék hozzá és pofánb@sznám. de most komolyan. Strandra ilyet felvenni, ahol milliónyi kisgyerek van meg idős ember, aki nem kíváncsi az ilyesmire. Egyetértek a nudista stranddal, bár oda még az sem kell. Oda menjen nyugodtan.
2011. ápr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ribanc...

Én barátnőmnek nem engednék ilyet felvenni...


F

2011. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Magamutogató, közönséges ribanc. Ezt gondolnám.
2011. ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Létezik átlátszó fürdőruha? Le vagyok maradva... Na utánanéztem, és te nem olyanra gondolsz, ami valójában nem átlátszó, hanem apró pici lyukak vannak rajta, hogy alatta is lebarnulj? Mert ez nem gáz, de ha tök átlátszó, az szerintem nem kérdés.
2011. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A tanga és az átlátszó alsó külön-külön is közönséges strandra, nemhogy együtt... Vegyél egy normális bikinit, az ilyen átlátszó-tangás cuccokat meg tartogasd a hálószobába. Nem vagyok frigid, meg sznob, de strandra ez egyszerűen ízléstelen...


22L

2011. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!