Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hollister-t hordani sznobizmus?

Hollister-t hordani sznobizmus?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és az egyik haverom ajánlotta be a hollistert.Ő mondjuk sznobizmusból hordja,de nekem tényleg tetszik és megfontolnám hogy veszek egy két cuccot belőle,csak félek hogy emiatt engem is sznobnak néznének.

2013. máj. 1. 21:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem nem sznobizmus, szerintem egész jók a ruhái :)
2013. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Andii1 ***** válasza:
nagyon sznobnak tűnsz.... nem 20-30ezer ft-os ruháról beszélünk.
2013. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
7000 forintosról beszélünk.
2013. máj. 1. 22:20
 4/12 anonim válasza:

szerintem nem , nekem sokkal régebbóta van , mint a legtöbb embernek MO-n, akkor olyan jó volt, amikor senki nem ismerte még. amugy nagyon jó márka, nyugodtam hordjál hollistert.


16/L

2013. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se, az előttem szolónak, nem vagy egyedül, nekem is már nagyon régóta vannak ilyen ruháim és még mindig nagyon jók, élvezet hordani őket. :)

Plusz van egy parfümöm is és a lányok nagyon imádják, mikor azt használom. (azt nem tudom miért, de nagyon belelkesednek :D )

Itthon nem tudom mennyibe kerül, mert többnyire USA-ból kapom vagy veszem őket, de nem hiszem, h olyan drágák lennének.

Nem tudom, h voltatok-e már rendes Holister boltban, de én iszonyatosan bírom azt az illatot ami a boltban szokott lenni, egész nap ott tudnék lenni :D

20/F

2013. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

előző vagyok, mert ez lemaradt

Mellesleg hol szeretnél venni ilyen ruhákat? Van már Mo.-on is hely ahol lehet venni? (turkálókat kivéve vagyis használt angol ruhák)

2013. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek fogalma sincs róla mi az a Hollister, arról meg főleg nem hogy mennyibe kerül, szóval tuti nem emiatt néznek sznobnak.
2013. máj. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
dehogy. Ha villognál a márkás holmijaiddal, talán akkor lennél "sznob".
2013. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Külföldről behoznám őket,egy haver jóvoltából.
2013. máj. 3. 23:26
 10/12 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan hordj olyan ruhákat, nem hisznek sznobnak, amúgy meg alapból sincs senkinek semmi köze mit hordasz, csak tényleg arra figyelj, hogy ne emlegesd nekik, nekem van egy ismerősöm és méghozzá mindig hazudik is, mindig nagyobb összeget mond egy rongyos pulcsira azt mondja 30 000-be került és nagyon nem díjazzák, sőt utálják az osztályban :)
2013. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!