Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon nagy sznobság iPad-al...

Nagyon nagy sznobság iPad-al suliba járni?

Figyelt kérdés

Most voltam 8.os, a következő tanévet gimiben kezdem, ballagásra kaptam egy iPad2-t. Találtam az AppStore-ban nagyon jó alkalmazásokat amit tudnék használni a suliban, pl emlékeztet a házi feladatra , dolgozatokra meg ilyesmi...

Tény hogy nem megyek egy szar gimibe, ezért nincsenek ott annyira rossz anyagi helyzetű tanulók, de attól tartok hogy ha vinnem magammal gyakrabban , akkor "rögtön sznob lennék"

Más tényezők azok, hogy mi sem tartozunk a rossz anyagi körülmények között élők köze...tehát van nekem az iPad mellett iPhone4-em, és márkás ruhákban járok, odafigyelek arra hogy hogy nézek ki...

A válaszokat előre is köszönöm :) 15/F



2012. aug. 24. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
valószínüleg annak fogsz tűnni, de akkor meg minek van ha nem akaord használni?
2012. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akarnám , elhiheted, de azt sem akarom h én legyek az osztály sznobja... Mert szerintem ez alapból egy negatív jelző
2012. aug. 24. 13:50
 3/11 anonim ***** válasza:
eleinte mérd fel as terepet, d, h nem gáz, vidd.egyébként minek az alkalmazás?van a világon füzet is.
2012. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 rajcziz ***** válasza:

[link]


Olvasd el ezt a cikket, és döntsd el, hogy tényleg nincs-e más módja annak, hogy emlékezz a házikra...

2012. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azok az alkalmazások az iPhone-on is működnek. Én ezért nem vinném magammal. Viszont nekem van olyan évfolyamtársam, aki tabletbe jegyzetel, de ezt a legtöbb tanár engedi meg. Magyaron biztos nem engedik, matek/kémia/fizikánál nem túl jó az egyenletek, számok miatt. kb. törin és föcin lehet használni, de az is tanárfüggő.

Szerintem ne vidd el, főleg ne az első hetekben, mert a tanárok rögtön kinéznek maguknak.

Ha meg nem jegyzetelsz bele, akkor tényleg elég a telód is , én is azon használom az ilyen alkalmazásokat.

2012. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj de baromi sznobnak néznélek, ezen felül nem értem egy 15 éves gyereknek (bocs, de hát ez az igazság) minek a legújabb iPhone meg a legújabb iPad. Nem azt mondom egyáltalán, hogy tróger, gagyi cuccokat hordj meg használj, de attól nem leszel nagyfiú/jóarc, hogy anyu-apu mindent alád tol. Tudod lehet tök jó aarc vagy és normális, de első benyomás alapján divatmajom, sznob gazdaggyereknek néznélek.
2012. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem vinném magammal, mert lehet, hogy a többiek is jobb anyagi helyzetűek, de valószínűleg te lennél az egyetlen, aki bevinné, és ezzel önmagadat zárnád ki a közösségből. A másik: mindig nálad lenne? És ha udvarra mentek, vagy tesióra van? Elég drága cucc ahhoz, hogy elveszítsd. Vagy ellopják. Szerintem felesleges, ebben az időszakban inkább jegyzetelni tanulj meg jól, hogy később egyetemen könnyebben menjen.
2012. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsó előtti: csak hogy védjem a kérdezőt, nem a legújabbak. iphone 4 után jön a 4s, és most ősszel tervezik a legújabb bejelentését. ipad 2 után meg jön az "új ipad". nyilván, egy iphone 4 meg egy ipad 2 is kb 250-300 ezerbe kerül.
2012. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, de egy átlagos magyar családnak, még ha nem is nélkülöznek, mindig van jó étel az asztalon, a gyereken meg rendes ruha, ezeket egy 15 éves gyerek alá alátolni akkor sem kis pénz. Tudom, közbe leesett, hogy nem a "legújabb", de attól még mocsok drága :S Nem szokásom irigykedni, nem azért mondom, de meglenne a véleményem, aki behordja suliba minden nap. 22 vagyok csak, de 15 évesen nagyon jól megvoltam a kis Panasonic mobilommal és leckefüzetemmel, érdekes mód nem felejtettem el soha mikor van dolgozat.
2012. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én most voltam 9.es.nekem is van ipadem és iphoneom.szerintem beviheted de arra figyelj,hogy amikor bevittem én voltam az osztály elkényeztetett gazdag libája..és ez nem túl jó dolog:)
2012. aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!