Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most elmondjam a többieknek,...

Most elmondjam a többieknek, vagy nem?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátom megtudta, hogy van egy iPadem, és azóta nem szól hozzám. De azóta sokan kérdezik. nekik mit mondjak?

Nem vittem be a gépet!! de azóta beleköt mindenembe: a ceruzák márkájába, a 3 autóba, meg mindenbe.

Őszinténszólva jól élünk, de nem érdekel ez a felvágósmtéma, jobban élünk és kész, nekik mi közük van hozzá?

12f



2012. aug. 6. 20:56
 1/3 anonim válasza:
100%
Figyelj! most ő csak meg van sértve mert neked egy csomó jó cuccod van egyszóval... irigykedik. Ilyenkor hagyni kell és mással lenni.
2012. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom jönnek majd megírni, hogy aki irigykedik nem a barátod. Régen én is ezt írtam volna. De előfordulhat, hogy tényleg felvágsz, vagy legalábbis nem vagy tapintatos.

A vásár kettőn áll.


Tanácsom univerzálisan: ne az legyen az érdekes benned, hogy mid van, hanem hogy milyen vagy te magad. Legyen érdekes, jó veled beszélgetni.

És legyél jószívű (persze ne hagyd magad kihasználni se).

2012. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele hogy mit mondanak. Ha tényleg nem vágsz fel vele és mégis piszkálnak miatta akkor ők nem barátok!

Ha megtehetitek hogy ipad-et vegyetek és legyen 3 autótok akkor MIÉRT NE?? Azért mert más esetleg irigy, azért nem kell csóróként élni és ülni a pénzen. Ha van élvezni kell! :)

2012. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!