Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy közösségi életben mire...

Egy közösségi életben mire használnál egy TABLET-ot? Partikra vinnéd? Házibulikra? Esetleg osztálykirándulásra? Van valakinek bármilyen tapasztalata ezzel? Csajozásra hogy használnád?

Figyelt kérdés

Most az érdekelne, hogy akinek van tabletja, annak hogyan változott az élete? Barátaival mit csinálnak rajta, elkéri-e más, mit játszanak rajta stb... Csajozásnál mennyire lehet egy tabletot használni? Vagy egy Ipad-ot? Vagy pl osztálykiránduláson zenélés meg ilyenek... Más szemmel néztek arra aki tablettal megy és nektek pl nincs? Közösen is használjátok-e?


Tudom, sok kérdés, aki egy részét megválaszolja már megy a zöld! :) Aki esetleg linkeket is tud adni mindennapi tablet használatról, azt külön megköszönném! :)



2012. aug. 16. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Engem speciel egyáltalán nem érdekel, hogy kinek milyen telefonja, tabletja, ipod-ja, stb. van.

Szerintem csajozásra az ilyesmi teljesen alkalmatlan, max. kistiniknél, akiket még érdekel az ilyesmi.

Akkor használd, mikor szükséged van rá, és ne villogásra.


Nem szoktam senkitől ilyesmit kölcsön kérni. Előfordult már, hogy jól jött, hogy valakinél volt egy netezésre alkalmas kütyü, mert térképet kellett hirtelen nézni, vagy valami, de ha nem lett volna, akkor is megoldjuk.


Nem képezi az életem részét az ilyesmi, és a többi ismerősömnek sem. Én nem ez alapján ítélek embereket. Nekem még egy régi Nokiám van. :)

2012. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tablet szerintem a semmire sem jó igazán kategória. Egy okosteló is tud kb ugyanannyit de elfér a farzsebben, nem kell egy vágódeszkával a hónod alatt mászkálni. Ha meg komolyabb számítógépet igénylő feladataid vannak egy kis laptop az ideális, valódi billentyűzettel. Eleve vicces mikor látom hogy valaki ilyen lapáttal fotózik és tartja két kézzel. De biztos menő bizonyos körökben, mondjuk tömegközlekedésen nem venném elő az biztos.Csajozásra szerintem alkalmatlan, ahhoz egy jó kocsi kell, meg igényesebb öltözet.
2012. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!