Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érettségire mehetek miniszokny...

Érettségire mehetek miniszoknyában?

Figyelt kérdés
Az egyetlen sötét színű szoknyám egy fekete miniszoknya, felvehetem azt érettségire ha jó idő lesz? A tanárok nem fognak szólni ha miniben megyek?

2013. ápr. 26. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Írásbelire szerintem még éppenséggel elmegy, nem nézi senki, viszont szóbelin nem a legjobb választás.
2013. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Minit inkább ne, ki tudja, nem tetszik egy tanárnak és ezért lefelé kerekít, nem érdemes kockáztatni.
2013. ápr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 sztrecskó ***** válasza:
Tér fölé érőben menj. Úgy illik.
2013. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 sztrecskó ***** válasza:
* térd. 3-ik voltam
2013. ápr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 iostream ***** válasza:
0%
Mivel miniszoknyának hívnak mindent, ami térd fölé ér, így ez még elég kevés információ. Túl rövidben nem illik, de ha csak 5-10 centire ér a térded fölé az még jó.
2013. ápr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megmértem, 36 cm hosszú a szoknya
2013. ápr. 26. 12:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Én inkább hanyagolnám, de az a kérdés, h neked meddig ér?Nem tudnál egy képet felrakni, vagy egy olyan képet amin a modellnek ugyan addig ér egy szoknya, mint a tiéd neked?

Érettségire szerintem egy ilyen hosszúság ami belefér:


[link]

2013. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát ennél rövidebb, ehhez hasonló


[link]

2013. ápr. 26. 15:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Inkább ne vedd fel, keress egy másikat helyette. Nálunk tegnap bejött a tanár aki az érettségi lebonyolítását szervezi és tartott egy kis eligazítást.

Az érkezz fél nyolcra utáni első mondata az volt,hogy lányoknak harisnya és nem miniszoknya, fiúknak fehér ing,nem púder kék meg isten tudja. Állítólag itt ilyenből már volt baj, az igazgató nem nézte jó szemmel.

Szóbelire pedig eszedbe se jusson, nem tudom ki lesz nálatok a vizsgabiztos, de nem biztos,hogy jól jártok. Hallottunk már "szép" dolgokat.

2013. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm azt mesélte, hogy szóbelin a bizottságnak nem tetszett a rövid szoknyája és ezért már alapból hátránnyal indult a rossz megítélés miatt! Szerintem nem érdemes kockáztatni, én is idén érettségizem és felveszem a leghosszabb szoknyámat.:D (Amúgy ez emelt szóbeli volt, szerintem írásbelire és középszintű szóbelire nem gáz a miniszoknya, ott úgyis a saját tanáraid vannak, már ismernek.)
2013. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!