Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti hogy bírjátok ezt...

Lányok! Ti hogy bírjátok ezt felvenni?

Figyelt kérdés

Ugye ez nektek se tatszik ,csak mivel mindenkinek van ezért a többi is vesz,


[link]


2012. dec. 24. 08:21
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Szerintem is baromi ronda, Mondjuk van aki normálisan hordja de a 90%-a X lábú tini P*csa és betapossák az oldalát annak nyomorult csizmának
2012. dec. 24. 10:45
 12/22 anonim ***** válasza:
Sosem volt ilyen csizmám, vagy mi ez. Sosem tetszett, szerintem nagyon ocsmány és ízlástelen. 500Ft-ot nem adnék értne, nem hogy 13ezret.
2012. dec. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősömnek sincs ilyenje, meg nekem sem, úgyhogy teljes bizonyossággal kijelenthetem, hogy nincs mindenkinek! Egyébként szerintem ne fájjon neked, hogy másnak ez tetszik/ez kényelmes.
2012. dec. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%
Meleg, meg kényelmes? ÉS??? Az én bőr lapostalpú, majdnem térdig érő csizmám is meleg, sőt még nőies is. Nem is volt ilyen drága... Senki nem mondta, hogy helyette magassarkúban kell járni... Nőietlen és nagyon sokan befele járnak benne és meglátszik az elkopás. 18L
2012. dec. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ez a cipő ormótlan, trampli, ronda és igénytelen kinézetet kelt. Sokan betapossák az oldalát, nagyon csúnyán mennek benne. Semmi pénzért nem kéne egy ilyen.
2012. dec. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Akinek tetszik, vegye. Akinek nem tetszik, ne vegye. Ilyen egyszerű, és innentől egyik se foglalkozik mások külsejével. Nem jobb így? :)
2012. dec. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Meleg meg kényelmes? Nekem tavaly volt, de az első használat után kidobtam. Beázik és felfázol, és hiába mész benne normálisan össze vissza hajlik eggyáltalán nem tartja meg a lábad.



Egyetlen "jó" dolog benne kb hogy baromi olcsó (2500 ft kínaiba)

2012. dec. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem sok emberen látok ilyesmit, de húgomnak volt, mert neki tetszett, de jobban csúszott mint az én 10 cm-es sarkú csizmám... melegebb sem volt, az én csizmám is bélelt és meleg... hát nem tudom miért hordanak ilyet. Gondolom aki felveszi az nem akar nőiesen kinézni, mert ebben nem is lehet. Nekem pedig az fontos. Szoknyához ez röhejes lenne.
2012. dec. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

én tramplicsizmának hívom :)

amúgy nem a divat miatt vettem. sőt, általában az ilyen felkapott dolgokat csak akkor veszem meg, ha valami gyakorlati haszna is van az életemben. csak azért, h menő legyek nem kéne. kinőttem már abból a korból.

megveszem belőle a legolcsóbb koppintást, és igyekszem minél feltűnésmentesebben használni, hordani.


vettem egy ilyen vackot 2500ért, szerencsére nem papucstalpút, mert az tényleg fos, az enyém rendes gumitalpú. tettem bele zselés talpbetétet, és száraz, ámde hideg időben ezt viselem. tényleg meleg, kényelmes. vizes, havas táj esetén túrabakancsban nyomulok.


tojok a nőiességre, a divatra. ha fázok, felöltözöm, nem fogok kiskosztümben, harisnyában toporogni a -20ban.

2012. dec. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik és szeretem is mert melegebb minden eddigi csizmámnál meg kényelmes is, én nem járok benne befelé. Csak vizes időben nem jó...
2012. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!