Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik jobb szilveszterre? (a...

Melyik jobb szilveszterre? (a másodikat mivel lehet/nem lehet felvenni? )

Figyelt kérdés

Néztem egy ilyen cipőt, mert gondoltam ez úgyis mindenhez jó:

[link]

de lehet hogy kicsit túl semmilyen.

a második nagyon tetszik, viszont nem tudom hogy ezt fel lehet e mindennel venni:

[link]



2012. dec. 9. 15:06
 1/10 anonim válasza:
Az első az tényleg egy teljesen sima, bármihez felvető. A második nekem személy szerint nagyon-nagyon tetszik és szerintem az is nagyon sok mindenhez felvehető. Én mindenképp a másodikra szavazok! :)
2012. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fúú a második télleg jó...:) van valami elképezésed hogy a meglévő ruháid közül veszel fel valamit csak külön elmész shoppingolni? írj privibe:)
2012. dec. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát kb. ugyanolyan típusúak. A másodikat nem lehet felvenni bohókás, színes cuccokhoz, tehát mintás harisnyához vagy nadrághoz. De pl. egyszínű nadrág/szoknya+csipkés felsőhöz tökéletes.
2012. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tetris ***** válasza:
100%
A második tetszik nekem is, de arra számíts, hogy ha szilveszterkor ebben akarsz egész éjjel táncikálni, hát reggelre le fog szakadni a lábad, annyira meg fog fájdulni. Viszont nagyon csinos, igazi pasifogó cipellő. Én szivesen felvenném.
2012. dec. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
gondoltam viszek valami váltót, hogyha nagyon fájna, egy ideig átveszem
2012. dec. 9. 15:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Abszolút a második!!

Szinte bármilyen csini, elgáns, nőcis ruhához illik.

2012. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a másodikat választanám, de csak azért mert olyasmi cipőm, mint az első már van és nem kéne kettő. Viszont ha nincs sima fekete cipőd akkor én azt választanám a helyedben.
2012. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az első nem olyan szép, ha feketét akarsz, én ezt javasolnám:

[link]


A 2. tényleg jó, egyszínű sötét ruhaával lehet sztem jól felvenni

2012. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a 2. de jó :D az 1.nekem nem tetszik.. Szerintem a 2.at is sokmindenhez fel lehet venni, csak nem túl csicsás-túldíszített dolgokhoz, mert ahhoz már nagyon sok lenne
2012. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az 1. egy kb. 70 éves öreg néninek lenne jó.

a 2. rohadt szexi és mindenhez jóó :)) imáádom :$$

2012. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!