Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti hogy bírjátok ezt...

Lányok! Ti hogy bírjátok ezt felvenni?

Figyelt kérdés

Ugye ez nektek se tatszik ,csak mivel mindenkinek van ezért a többi is vesz,


[link]


2012. dec. 24. 08:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Nekem van ilyenem feketében és nagyon kényelmes. Ugyan nem 13ezerért vettem csak 2 ezer forintért és teljesen jól bírja. Meleg és csak nagy mennyiségű csapadéktól ázik be (legalábbis nekem, ha csak hóba sétálok, meg se kottyan neki). Sokkal jobb, mint azok az alibi csizmák, amik ugyan térdig érnek de olyan vékonyak mindenhol, hogy pillanatok alatt felfázik benne az ember lánya... 20/L
2012. dec. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

én ezer éve mondom itt, hogy slampos, nőietlen, borzalmas. dehát vannak akik imádják. tegyék.

szerintem is, ha nem lenne divat, senki se venné fel, de a divat olyan érdekes dolog.

csak a saját barátnőmön látom, és titokban nevetek rajta:

egyik évben azt mondja, fúj, ez a mustársárga de csúnya, én fel nem venném, nem is megy az arcomhoz (és tényleg, mert tök sápasztja), erre idén bejött ez a szín, kijelenti, hogy jaaa, annyira jó ez a sárga, kell nekem egy ilyn felső, meg pulcsi.

szóval mi divat, az mindjárt naaagyon tetszik...így van ez az ilyen dolgokban befolyásolható emberekkel.

2012. dec. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
egyetértek az előzövel én is nekem sosem volt mamuszom mert mindenki befele jár benne meg csak ilyen divat cipő semmi érdekes
2012. dec. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Joy Turner ***** válasza:
42%
Arra senki sem gondol, hogy kényelmes és meleg??? Inkább hordjanak a lányok 10 centis sarkú csizmákat, mert azok szépek, aztán essenek keljenek a jégen??? Egyébként meg mit foglalkoztat téged, hogy ki mit hord??? Ha neked nem tetszik nem kell ránézni. Valakinek meg az nem tetszik, amit te viselsz.
2012. dec. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hogy kinek mi tetszik, az szubjektív, egyébként linkelhettél volna bármilyen fazonú, színű csizmát, sajnos szinte mindenre érvényes, hogy az emberek nagy többsége csak a divat miatt vásárol, fogyaszt, mutat kifelé vmilyen képet magáról.
2012. dec. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Kacsacsizma.
2012. dec. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én azért hordom, mert jó meleg és nem fogok magassarkú csizmában balf*szkodni a jeges járdán. Nem nagyon bír izgatni, hogy sokaknak nem tetszik. Szerintem nem gázabb, mint amikor magassarkú csizmában csúszkálnak elég vicces módon az úton és alig bírnak menni. Nedves időben nem szoktam hordani, arra ott a bakancs, de az nincs olyan jó meleg, mint ez.
2012. dec. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
sztem az ugg csizma és a magassarkú között van átmenet, nekem nincs nagy problémám ezzel a csizmával, a 13-15 éves korosztály célozta meg, ahogy én látom, és rajtuk nagyon bután néz ki, mert nem képesek belerakni egy bokaemelőt, hogy ne legyenek csámpásak..
2012. dec. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

szerintem meg aranyos, de nem érezném magamat jól benne. A ruhatáram inkább egyszerű és nőies, amibe ez a csizma már nem fér bele :P

19L

2012. dec. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is nőietlenül öltözködöm, de föl nem venném. Ennyi erővel mamuszban is császkálhatnék. :D
2012. dec. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!