Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem gáz felvenni...

Csak szerintem gáz felvenni egy csőtoppot pántos melltartóval?

Figyelt kérdés
Szoktam látni az utcán embereket akik a csőtoppot úgy hordják hogy kilóg belőle a melltartó pántjuk szerintem ez nagyon nem divatos!

2012. dec. 18. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
csak akkor, ha teljesen elüt a top színe a melltartótól. Ha fekete a csőtop, a melltartópánt is fekete, de nem kopott fekete egyik sem, akkor úgy nem gáz. Az is gáz, ha a melltartó hátulja látszik ki a felsőből. Ahogy a szilikonpánt is.
2012. dec. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló írta, ha egyezik a melltartó színe a felsővel, akkor nem vészes. De ha teljesen más színkombináció, akkor elég hülyén néz ki és gáz.
2012. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Hát, a csőtopnak pont az a lényege, h nincs pántja, de nekem olyan mindegy, más hogy csinálja. Én mondjuk pántnélküli melltartóval hordom.
2012. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
A szilikon pantos melltarto sokkal, de sokkal rosszab...
2012. dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Nekem semmilyen -megegyező színű és szilikonpánttal- sem tetszik. Igazából nem értem hogy páran miért erőltetik a csőtoppot, úgy hogy nincs hozzá való melltartójuk. Miközben bemegyünk egy boltba és lassan már hagyományos pántút nem lehet venni, mert olyan sok pántnélküli melltartó van.

Szóval szerintem sem divatos.

Meg én azokat is kiszúrom, mikor hagyományos pántú melltartóról veszik le a pántot és úgy hordják csőtoppal. Mondjuk ez valamivel szebb megoldás, annál mikor látszik a pánt.

2012. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De gáz.
2012. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is ciki a szilikon pánt főleg ha kilátszik! Sokan azt hiszik h a szilikon pántot nem lehet észre venni pedig igen!!
2012. dec. 19. 16:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Szilikonpánttal, sima melltartópánttal is gáz.Nem értem, hogy akinek nincs, vagy túl nagy a melle a pánt nélküli melltartóhoz, miért erőlteti a csőtoppot.
2012. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem pont inkább a kis mellűeknek találták ki a csőtoppot, mert az alá nem való melltartó. Hát egy nagy mellű lány meg hogy nézne ki melltartó nélkül? Pánt nélkülit meg nem igazán tud felvenni...
2012. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20.41-es vagyok. Nagymellű lány ne húzzon csőtopot, mert nem nekik találták ki. Bár, ők is tudnak húzni, ha beáldoznak egy jó minőségű pánt nélküli melltartóra.
2012. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!