Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg gáz az, hogyha egy...

Tényleg gáz az, hogyha egy lány szinte csak szoknyát hord?

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok, és szinte mindig szoknyát hordok. Persze , most télen szép, vastag harisnyákkal. Szeretek csinos lenni, és nőies. Combközépi érő(vagy egy kicsit rövidebb) szoknyákat szoktam felvenni, de azt látom hogy sok lány szinte alig hord szoknyát, vagy ha igen akkor azt ízléstelen cicanadrágokkal. Én vagyok csak ilyen maradi?

2012. dec. 24. 01:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Az ellenkezője a gáz. Aki nem vesz fel szoknyát, annak oka van általában: Csúnya láb.
2012. dec. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy maradi, a szoknya nagyon csinos ruhadarab. Csak arra figyelj, hogy ne legyen túl mini, 17 évesen az elég kirívó tud lenni, hiába néz ki jól.
2012. dec. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :). Nagyon mini szoknyákat nem szoktam hordani, mindig figyelek hogy ízléses határon belül maradjak.
2012. dec. 24. 01:29
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ez pont hogy jó :)

Én is 17 éves lány vagyok,viszont nem mindennap,hanem inkább egyszer kétszer egy héten hordok.Télen sokan helytelennek tartják,de én is kevés lányon látok,és ezért még jobban szeretem.Szerintem egy lány ruhában,szoknyában a legszebb,hiszen ez egy kulcs női ruhadarab ami sajnos már egyre kevesebbet szerepel a mai lányok ruhatárában.

2012. dec. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Egyáltalán nem gáz! Mondjuk én ritkán hordok szoknyát, mert macerásabb felvenni, de semmi baj nincs azzal, ha vki szépen, nőiesen, ízlésesen öltözködik. Én is a magam módján megpróbálok úgy :).


23/l

2012. dec. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Shai-Hulud ***** válasza:
91%

Persze hogy gáz, ha csak szoknyát hordasz!

Helyedben én azért egy pólót is felvennék!

2012. dec. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Mindenki azt hord ami neki tetszik. Neked a szoknya nekik a cicanadrág. Őket re ítéld el emiatt.
2012. dec. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Bárcsak több ilyen lány is lenne, mint te! :-)
2012. dec. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem, de az se, ha valaki nem hord.

Nekem pl nem állnak jól a szoknyák, így nem erőltetem.

(Na meg sok szoknya parasztos hatást kelt...)

2012. dec. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szoknyás típus, egy farmerban mindig jobban érzem magam. Szerintem nem gáz,de az,hogy MINDIG az már kicsit sok
2012. dec. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!