Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nyavalyognak sokan,...

Miért nyavalyognak sokan, hogy a zarábAN olyan drágák a ruhák?!

Figyelt kérdés

2012. dec. 4. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

mert tényleg drága?

Amúgy nem kötelező ott venni,azt mondom csak ott lenne ruha sehol máshol,akkor nyavajogjanak,én be se megyek pl,úgyse veszek ott semmit.

2012. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Mert pl a H&M-be, vagy a C&A-ba, vagy a Terranovaba, stb.. kapsz hasonlot olcsobban. Nezd meg pl a szovetkabatokat (ferfit, bocs en az vagyok, es engem azok erdekelnek :)), 30 alatt nem kapsz, de van egy 50-ert is. En azt alairom hogy a Zara egy vilagszinten elismert marka, Los Angelesben is sok hiresseg vasarol ott, es azok minosegi cuccok, nekem is van jo par ruham onnan. Egyedul a cipok, amik szerintem nem a legjobbak, 15-25 kozott van ott egy cipo, de en annyiert mar veszek egy Montonelli cipot, ami kivul belul bor. 18/F
2012. dec. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól beszél a második. Amúgy nem tudom, miért nyavaognak, lehet, azt hiszik, akkor csökkennek az árak. :) De szerintem sem olcsó hely, viszont pár dolgot megéri ott venni (pl. ffi kabátot szerintem megéri, inkább ott, mint öltönyüzletben) meg vannak jó áron pólók és farmerok is. Már annak, akinek bejön. Pl new yorker sem olcsóbb ilyen szempontból...
2012. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom én 3000-ért vettem ott gatyát. Ki lehet fogni. Az más kérdés, hogy relatíve drága, mert kínai minőségű műanyag fost kapsz ugyanannyiért, mint máshol pamutot. Szóval ritkán tévedek be, valóban a C&A jobb, mert ott jobb a ruhák minősége és olcsóbb is.


Az emberek nagy része pedig nem csak ezért, hanem mindenért rinyál. Meg azt hiszik, hogy a Zarában vásárolni mennyire menő, de mekkorát tévednek.

2012. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk a minőség, nem a legjobb, és mégis nagyon drága, ja és annyiért amennyiért veszel a zarában egy cipőt azért a H&M-ben már kettőt is.
2012. dec. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk szerintem cipőt nem érdemes ilyen boltokban venni, a legtöbbel nincs jó tapasztalatom. Szerintem abban továbbra is a bőrműves, humanic, deichmann, reno stb. a jó választás. A cipők se a Zarában, se a H&M-ben se semmilyen más divatüzletben nem jó minőségűek, ellenben veszettül drágák.


Ruhaügyben nem értem. Szerintem nagyjából egy árban van a legtöbb ilyen üzlet. Pl. vettem már a Zarában is akciósan 1-2.000-ért garbós felsőket, jó, puha anyagúak, kényelmesek. Igaz én általában csak alapdarabokat vásárolok, inkább magamnak varrok, így odafigyelek arra, hogy ár-érték arányban az anyag és a szabás is megfeleljen.


Viszont ahogy egy új kollekciós felső mojduk 5-6.000 a Zarában, ugyanannyi az a H&M-ben, ORsayben, Promodban is. A nadrágok is ugyanúgy 6-15.000 között mozognak, tehát tényleg nem értem a problémát.


A C&A viszont minőségileg nincs olyan szinten mint a Zara, ár-érték arányban nem éri meg igazán. Ráadásul ott is vannak pofátlanul drága termékek. A különbség szerintem inkább abban rejlik, hogy míg egy H&M-ben, C&A-ban sőt a Promodban is vannak állandó leárazások, addig a Zarában elvétve, és az is csak 2-3-4 modellre terjed ki.

2012. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Hagy nyavalyogjanak, ha csak ennyi eszük van hogy oda járnak vásárolni akkor megérdemlik hogy lehúzzák őket egy csomó pénzzel. Életemben nem vettem semmit zarában, pedig megtehetném, de azok a ruhák... valami rettenetes, nem csak ahogy kinéznek, hanem a minőség, anyag, varrás... kínaiban is ilyenek vannak.
2012. dec. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az öcsém most vett 20 ezerért szövetkabátot a Zarában. Első héten kiszakadt mindkét zseb belseje, most pedig a cipzár kezd leválni az anyagtól az egyik oldalon.

Minőség?

2012. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert igazából tényleg drágák. Nem minden, pl a ruhák, tízezer körüliek vannak, és azt máshol sem kap olcsóbban az ember, de pl egy pulóver már sokszor tíz felett van, és azért nem szívesen ad ki annyit az ember. A kabátokról nem is beszélve, illetve a női blúzokról, zakókról (zakót láttam húszezerért... nem azért, tényleg nagyon szép, de egy blézerért húszezret nem szívesen adok ki, abból veszek két cipőt...)
2012. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert tényleg drágák. :D 9000 Ft egy boleróért? Vicc... Szerintem a kabátok is brutál drágák. Igazából ruhadarabja válogatja, ki lehet fogni jobb minőségű cuccokat jó áron, és gagyibb cuccokat drágán. Mindenesetre szerintem ahhoz, hogy valaki kizárólag onnan öltözködjön, drága.
2012. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!