Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ellenzitek sokan ezt az...

Miért ellenzitek sokan ezt az összeállítást?

Figyelt kérdés

[link]


Úgy értem sokszor tettek már fel olyan kérdés, hogy: "Miniruhát/koktélruhát vehetek-e fel bokacsizmával, magassarkú bokacsizmával?" És általában(szinte mindig) csak "cigi, gáz" megjegyzések jöttek. Most nem konkrétan erre az összeállításra gondolok, hanem úgy általában, hogy szerintetek bokacipővel miért gáz egy miniruha? Szerintem teljesen ízléses tud lenni, ha egy igényes bokacsizmával van válogatva a ruci.


2012. nov. 23. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam még ilyen kérdést, de egyáltalán nem gáz a bokacsizma meg a miniruha együtt, miért lenne?
2012. nov. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz, de ez a világos darab szerintem annyira nem megy a többi feketéhez.
2012. nov. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Túl sok a fekete,ami nem baj,de egy világos színű bokacsizma nem illik hozzá...ez tipikus világít a nő lábán a cipő stílus.A cipőnek harmonizálnia kell valami kiegészítővel(tasi,sál stb...)hogy tényleg jól mutasson egybe a viselet egy nőn.De ez csak azén véleményem.
2012. nov. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj, köszi a válaszokat akkor megnyugodtam. :) Egyébként direkt írtam, hogy nem konkrétan erre gondolok csak nem találtam jobbat a saját összeállításomat meg nem volt alkalmam fotózni, de akkor leírom: Telitalpú fekete bokacsizma kicsit ráncolt a teteje, egy szatén bézs miniruha szintén ráncolt anyag és egy fekete blézer és bézs színű tatyó. Szerintem ezzel sincs semmi gond, csak egy pillanatra megijedtem. Köszi a válaszoakt csajok! :)
2012. nov. 23. 09:30
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem ellenzem, de egy ilyen fazonú ruhához hülyén néz ki a bokacsizma.
2012. nov. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!