Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert vannak sokan ezzel igy?

Miert vannak sokan ezzel igy?

Figyelt kérdés
Rengetek embertol, tobb internetes oldalon olvasom, hogy akinek nincs penze, az vasaroljon a kinaibol. mar nem azert de a kinaiak is mar a normalis cuccokert elkerik a penzt. egy nadrag 5-6000 vagy esetleg 8000 Ft. egy folso is 4-5000. (pusztan kivancsisagbol multkor bementem es megneztem az arakat) a markasabb uzletekbe is igy mozognak az arak, gondolok itt: bershka, pb, stradi, h&m, tailly stb (zarat direkt nem soroltam bele) szoval nem ertem miert jonnek sokan ezzel.. szerintem nem szepek a kinai cuccok, a minoseguk meg egyenesen szar, szetnyulik stb. a cipojukrol meg ne is beszeljunk! es ahhoz hogy a markasabb boltokbol vasarolhass meg nem muszaj telelenni penzzel..
2012. nov. 10. 18:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
ezt most nekem mondtad? .. Hát figyu. Azért én megnézném azt, hogy egy vékony anyagú ruha mikor kezd szétfoszlani vagy kilyukadni :-) Mert tényleg borzalmas anyaga van. (Amúgy meg: mivel egy egyszerű basic felsőről volt szó, ezért tetszik /de nem venném meg/. A csilli-villi már nem.)
2012. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

ami vékony, arra vigyázni kell, igen.

De hát ez ezzel jár. A minősége még mindig lehet jó! Ha van egy fehér ruhád és koszolódik az azt jelenti, hogy rossz minőség?

ez kb olyan...

2012. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!