Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert vannak sokan ezzel igy?

Miert vannak sokan ezzel igy?

Figyelt kérdés
Rengetek embertol, tobb internetes oldalon olvasom, hogy akinek nincs penze, az vasaroljon a kinaibol. mar nem azert de a kinaiak is mar a normalis cuccokert elkerik a penzt. egy nadrag 5-6000 vagy esetleg 8000 Ft. egy folso is 4-5000. (pusztan kivancsisagbol multkor bementem es megneztem az arakat) a markasabb uzletekbe is igy mozognak az arak, gondolok itt: bershka, pb, stradi, h&m, tailly stb (zarat direkt nem soroltam bele) szoval nem ertem miert jonnek sokan ezzel.. szerintem nem szepek a kinai cuccok, a minoseguk meg egyenesen szar, szetnyulik stb. a cipojukrol meg ne is beszeljunk! es ahhoz hogy a markasabb boltokbol vasarolhass meg nem muszaj telelenni penzzel..
2012. nov. 10. 18:44
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
utolso: hol van ez a nagyon jo kinai?:) es igen vannak olyan ruhak a dragabb butikolba amiknek rossz a minosege vagy lehet rajta latni hogy egy alkalom es tonkremegy. az ilyet akkor nem kell megvenni. a cipoket pedig egyenesen imadom pl: deichmann, humanic! vettem egy cipot 5 eve es meg most is ugy nez ki mint az uj.. es a tobbi cipoimre egy rossz szot nem tudok mondani
2012. nov. 11. 07:49
 12/22 anonim ***** válasza:

Budapesten van.

151-es villamos es 52-es busz megallojaban: torok floris ut

Egy nagy piros A betu van a bolt elott.

Hetfon megyek vissza, munka utan. Ha gondolod mehetunk egyutt. Bar en koran vegzek :)

2012. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Hoppa, reggel es hetvege van!

52-es villamos es 151-es busz

2012. nov. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Én "márkásabb üzletekbe" vásárolok. De nem adok ki pénzt azért, ami nem éri meg az árát. Pólókat mindig 2-3E körül szoktam veni trikókat 1,5E-ért. Nadrágot 6-7-8E. Szóval nem adnék ki 12E-t egy nadrágért. És nem is engedhetem meg magamnak.

Annyira nem vagyok divatus, mert a mostani divattól egyszerűen hányok. Mármint ez a halálfej, szegecs, terítő, kereszt... Te jó ég!

2012. nov. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
16eves vagyok es suliba vagyok fel 5ig :S szoval nem jo, de koszi a lehetoseget :) mindenkinek ment a zold kez! (nekem tetszenek a szegecsek :) ) de izlesek es pofonok..
2012. nov. 11. 11:18
 16/22 anonim ***** válasza:

én képtelen lennék még 21 éves korom ellenére is kiadni egy nadrágért 6-7 ezer ft-ot! Szerintem ugyan annyira gyorsan elhasználódik, mint egy felső, akkor miért drágább?...

Ráadásul 1500-ért trikót venni, te jó ég.. én turiban 100-200 ft-ért veszem és hibátlan állapotúak.

2012. nov. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
megnézném, hogy egy farmert hol kapsz 6-7 ezer forint alatt.. mert én sehol. mondjuk turiba lehet, de én nem járok oda
2012. nov. 11. 11:39
 18/22 anonim ***** válasza:

vatera, turi

de mint írtam is: nyugati aluljáróban 2800 Ft-ért voltak.

Illetve cosmosban 3ezernél nem kerülnek többe.

Mondjuk nekem vateráról van a gatyáim 99%-a és 1000-2000 ft között vásároltam.

2012. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
na offolok, (vagy nem?:D) Én úgy szoktam vásárolni a "színvonalasabb" boltokban, hogy megnézem a ruha anyagát. Pl most mindenhol a baromi vékony, szinte átlátszó anyagok a menők (nem a bővebb ingekről beszélek, hanem az egyszerű basic felsőkről leginkább). Múltkor akartam venni a H&M-ben egy kéket... Megtapogattam az anyagot, azt hittem "elsírom" magam! :D Elég ravaszok ezek, hiszen még több pénzt költesz el ott: veszel hozzá egy topot... Oké, oké, így sem drága (2490+1290 azt hiszem), de azért van eszük :DD Tavaly vastagabb volt az anyaga, nem ilyen tré. Ez már tényleg az igazi kínai minőség.
2012. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

attól, hogy vékony, még nem tré minőség, csak olyan az anyag vastagsága...

Máskülönben írtad: ez a divat. Akkor inkább csak nem a Te ízlésednek megfelelő, de attól még lehet minőségi és szép is.

2012. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!