Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » LÁNYOK! Ti mit gondoltok...

LÁNYOK! Ti mit gondoltok erről? Hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú, de kérlek olvassátok el, kíváncsi vagyok mások véleményére is!


Ma voltam a Fórumban(Debrecen), ahol ugye rengeteg üzlet van, rengeteg ruhával. Kb. 2-3 órán át jártam a boltokat, hogy "nah majd a következőben hátha találok egy jó pulcsit, egy nadrágot vagy hasonlót, amit huszonévesen meg is tudok fizetni".

Megdöbbenve láttam mindenhol, hogy:

6.000 ft. egy kötött (és még csak nem is téli vastag) pulcsi?

6-8000 ft. egy nadrág/egy miniruha?

A cipők ára 10.000-nél kezdődik!Ennél már csak fentebb van.

Sálat 4.000-ért láttam, a harisnyákról és fehérneműkről nem is beszélve, amik szintén ezresekbe kerülnek. Pedig azért 1 harisnya télre nem elég...

Ha jól számoltam, egy szettet( ami áll egy nadrágból, egy pulcsiból,egy cipőből, tehát elég hiányos...) közel 20-30.000 ft.-ból lehetne megvásárolni??? Ez felháborító!

Mégis ha minden nap el kell menni otthonról, nem árt a változatos öltözködés, ki az, aki heti hétszer ugyanazokat a ruhadarabokat veszi fel? Nem azt mondom, hogy legyen mindenből 10 a szekrényben otthon, de így...Ilyen árak mellett?Már 2 darabra sem futja...Hogyan legyen mindenből legalább 2-3 db, ha szinte egy kerül 10.000 ft-ba?

És hozzá kell tennem, nem a Levis, Zara, Mayo Chix és Calzedonia stb. stb. üzletekbe tértem be... Elszomorító, hogy tízezreket kérnek el 2-3 ruhadarabért. Nem is kell mondanom, üres kézzel jöttem haza. Ha van is rá pénzem, nem vagyok hajlandó 6000 ft.-ot adni egy tavaszi felsőért.A téli, igazán vastag pulóvert 10.000ért árulják az olcsóbb boltokban!!!Akkor vegyek egyet ennyi pénzért és amíg tél van majd hordom azt az egyet, mert 3-4 pulcsi 40.000 ft lenne!!! Nem értem, komolyan.

Esélytelen egy viszonylag változatos ruhatárat kialakítani, dühítő, hogy ilyen pénzeket kérnek el.

Ti mit gondoltok erről?Hogyan oldjátok meg ezt a helyzetet? Kíváncsi vagyok minél több véleményre, megoldásra!


L


2012. okt. 25. 16:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem idén csak bugyi, trikó, sál, kesztyű, sapka, harisnya, melltartó kéne, tehát látszólag apróságok...Igaz a fehérneműkből több darab. De amikor egy bugyi 3000 Ft, trikó 1500-2500 FT...nem is sorolom. Erre sem fogja idén futni. :-((( Én is azt látom, h vhogy idén ősztől drasztikusan emelkedtek az árak. Tavaly egy pulcsi 4990 Ft, most ugyanabban a boltban 7990Ft. Ez brutál szerintem!
2012. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
iszonyú árak vannak..én 1. figyelem a leárazásokat, outletekbe szoktam menni, és a lefőbb, hogy fordítva vásárolok,tehát csizmát tél végén veszek, mikor már szabadulna tőle a bolt és filléres, nyár végén meg rövidgyatyát veszek, ugyanezért. Persze engem nem érdekel a divat:)
2012. okt. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen plázákban meg divatüzletekben hülyeség vásárolni. Szerintem. Ugyanazt látom ott is mint amit kínaiban veszek meg negyedannyiért. Pl. téli divatos meleg csizmákat vettem 4000 ft-ért. Vagy egy vastag hosszú pulcsit rendeltem kínából... 2600 ft volt. Olyan meleg hogy kabát helyett is megállja a helyét. Nadrágot 2-3000 ft-ért szoktam venni a kínaiban. Szoknyákat turizni szoktam 1-2ezerért. A plázákba is bejárok, néha van leárazás, de igazából nem jobbak azok a ruhák sem, szóval tök mindegy. Inkább veszek kínait.
2012. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Én turiban szoktam vásárolni, múltkori nagy őszi bevásárlásomnál (mikor egy sima farmer kerül 10.000-be egy plázában), én 10.000 ft körül vettem 4 pulcsit (olyanokat, amiket a plázákban is lehet kapni, nem szart, elnyűttet, stb..) egy nadrágot, 6 pólót, 3 övet, egy táskát és egy télikabátot. Igazán megéri turiban vásárolni, ebben a mai világban meg főleg...

Mondjuk nekem lehet hogy szerencsém van, mert különös érzékem van az ilyen ömlesztett ruhák közötti válogatásban, én végigmegyek a bolton és 2 zsák ruhát összeszedek, míg anyukám vagy a barátnőm csak egy soron ment végig :D

Szóval NAGYON MEGÉRI TURIBAN VÁSÁROLNI, én a kilós Hádába szoktam menni, Pesten :)

Persze ha megengedhetem magamnak (vagyis hogy szüleim megengedhetik maguknak :D) akkor elnézek a plázákba, és veszek ezt-azt, de mostanába egyre ritkábban... tényleg felháborítóak az árak! :S

2012. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
[link] turiból öltözködök az összes ruhám márkás és senki meg nem mondja h honnan van így van 5 pár csizmám
2012. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

debrecenben nézd meg a buszvégnél vagy a piac utca elején is van a dimensio üzlet.

a plázában a cosmos bolt is jó árban van.

2012. okt. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek veled, én az Árkádba (nálunk az az a nagy pláza szerűség) soha nem szoktam felsőket venni. nagyon ritkán veszünk ott dolgot (azt is csak leárazással). mi kínaiba vagy ilyesmi helyen vásárolunk, vagy pedig saját készítéssel. báár most már összegyűlt pár ruhám, tehát nem kell aggódnom nekem emiatt.:)
2012. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Penszy ***** válasza:
84%
én is a kilós Hádába járok,és nagyon jó cuccokat szoktam kifogni,mások mindig kérdezik h.hol vettem...mert egyediek, stb.én szinte már csak onnan öltözködök .22/l
2012. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Az én ruhatáram kb fele turis!Ettől függetlenül mindig megdicsérnek, hogy jól nézek ki.

Egyszer egy csaj megkérdezte, hogy:,,A felsőd Tally-s,ugye?-mondom nem!turis!"nagyjából leesett az álla,mert ő ugyanazt a felsőt 6e ft-ért vette meg.

Egy használtcipős boltban pedig egy teljesen új csizmát vettem 3200 ft-ért.


Amúgy az tényleg vicc, hogy a H&M-ben mennyit van képük elkérni egy tök vékony,lazán horgolt pulcsiért...

2012. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ki lehet fogni a H&M-be, C&A-ba stb. olcsóbb pulcsikat is. Én mindig találok 4-5000 Ft-ért. A múlt héten is vettem egy fehér pulcsit 4000-ért a H&M-be és jó meleg pedig nem vastag.Nem tudom én valahogy mindig találok :).
2012. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!