Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok egy ilyen párról?

Mit gondoltok egy ilyen párról?

Figyelt kérdés

Szóval a barátom punk féleség, imádja a szegecses dolgokat, a fura ruhákat stb.

[link]

Ilyen haja van, és ilyesmi kabátja is van.

Én viszont szeretek inkább megmaradni a nőiesebb vonalnál, ami persze sportos is. Pl csőgatya egy felsővel, blézerre.

Persze nagyon szeretjük egymást, és ugyan azért a zenéért vagyunk oda. Egyszóval belül megvan az összhang, ugyan az a lelki világ vagyunk, csak ő öltözködésben is megmutatja.

Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy ti mit gondoltok az ilyen párról, ha meglátjátok az utcán? Hogy teljesen eltévedtek? Vagy hogy két külön világ hogy férhet össze? Vagy mit?

:D 16/l



2012. okt. 19. 21:41
 1/6 Va Gina válasza:
vagymi...
2012. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretitek egymást, mit érdekel, hogy ki mit gondol? vagy mi
2012. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent. Legyenek boldogok. Nekem is volt ilyen kilengésem, de hosszú távon nem voltunk összeegyeztethetők... vagy mi...
2012. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam lesz*rós, ha ti jól érzitek magatokat együtt, akkor semmi gond. Az emberek többsége amúgy sem pont olyan stílusban öltözködik, mint a párja, nincs ezzel baj. Sokkal jobban nézhettek így ki együtt, mintha te amolyan tűsarkas-műkörmös kisp***a lennél :)
2012. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az én barátom is punk :D

ilyen haja van mint a képen, sőt van mikor fel is állítja. két nagy fültágító és 3 pc.

én meg mellette egy tök átlagos lánynak nézek ki, nem öltözök extrémen.

engem nem érdekel mások mit gondolnak, szeretjük egymást és ez a lényeg :D már azt is megszoktam hogy őt elég feltűnően szokták megbámulni.

2012. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én semmit nem gondolok... én goth vagyok, a párom meg ilyen öltönyös,elegáns. előfordul ilyen. szerencsére nem az a világon a legfontosabb, hogy egyforma legyen a stílusa a pároknak.
2012. okt. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!