Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan párról, akik között 16-17 év a korkülönbség?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy oké, bár nem mindegy, milyen korúak.

Én 25/N, párom 40/F.

2011. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
23/N 40/F
2011. máj. 30. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:

:)

Akkor oké, azt hittem, egy tini írta ki a kérdést. Ilyen korban, mikor már mindkét fél felnőtt, szerintem nem gond. Az ismeretségi körünkben több olyan pár van, ahol a felek közt nagy a korkülönbség. Bár a külvilág néha furcsállóan, néha kissé rosszindulatúan áll hozzánk, ha kiderül a korunk (mert nem látszik nagynak a különbség ránézére). Hála az égnek, lepereg rólunk :)


Veletek hogy van?


Első voltam.

2011. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mi sem érezzük a nagy korkülönbséget, 1 éve jól megvagyunk, nagyon szeretjük egymást. A természetünk is tökéletesen passzol. Eddig a környezetünktől sem kaptunk rosszalló megjegyzéseket, kivéve a szüleimtől (a lány vagyok), de tőlük rengeteget. Véleményük szerint később nagy problémákat fog okozni ez a korkülönbség. Szerintük ez abnormális dolog, és mindent elkövetnek azért, hogy lebeszéljenek a páromról.

Kíváncsi lennék, hogy ezt mások is így látják-e...

2011. máj. 30. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs a korkülönbséggel. Egyelőre. Nagyszüleimnél 18 év volt, tökéletesen megvoltak. Egy másik rokonoméknál 16 év, ők is nagyon jól meg vannak, csak az a gond, hogy a 90 éves bácsi már alig tud beszélni, a 75 éves néni meg még pár hetente színházba jár és időnként plázázik is, szóval kora ellenére még eléggé pörgős életet él. Szerintem csak emiatt akarnak lebeszélni, mert tény, hogy nem jó egy vegetáló ember mellett élni... (de ez még nagyon messzire van nektek)
2011. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én pasim 36 én 20. néha kicsit furcsán néznek, de mivel ugyanolyan idióta mint én, egy idő után senkit sem érdekel túlzottan a dolog, szeretjük egymást és ez a lényeg :)
2011. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!