Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tegyem azt hogy ne...

Hogy tegyem azt hogy ne tegyenek nevetség tárgyává?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki folyton nevetségessé tesz.Mit tegyek hogy ne nézzenek hülyének?

2012. okt. 5. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
mit csinál ez a lány? miket mond? Igy látatlanban senki nem fog tudni mondani semmit mivel nem tudjuk mivel tesz nevetség tárgyává.
2012. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a nevelő apja pénzeli, abból vesz jó cuccokat, és megpróbál téged degradálni, hogy rajtad nevessenek, mert neki sem telt régen szép ruhákra, és ez neki xarul esett, de most már kinyílt a csipája, mert van aki pénzeli, de közben fél, hogy vége lesz a jónak.
2012. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szólj be neki!
2012. okt. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szólj be neki, azzal csak lesüllyedsz az ő szintjére. Én félre hívnám négy szem közt beszélgetni és konkrétan nekiszegezném a kérdést, hogy mi a baja velem.
2012. okt. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csak simán szardle:D én midnig ezt teszem és mivel immunis vagyok rájuk egy iső után abbahaggyák..
2012. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lesz ezzel a világgal, ha már a Jótanácsadó is tanácsot kér? :O
2012. okt. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!