Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ausztriában betiltották a...

Ausztriában betiltották a szoláriumot a 18 éven alattiaknak. Egyet értenétek azzal, hogy itthon is ilyen lépéseket tegyenek?

Figyelt kérdés
Szerintem nem kéne tönkrevágniuk a tiniknek a bőrüket a sok szoláriummal. Múltkor láttam egy képet egy csajsziról, kb 40-nek tippeltem, pedig csak 20 volt, persze szoliban pirított fajta volt. Ha nem is tiltás lenne, csak korlátozás talán az is érne valamit.
2010. ápr. 8. 10:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Egyet értek!
2010. ápr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyeslem, legalább eltűnnek a fiatal asztaltszilvák!
2010. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek.De nem ártana egy felvilágosító kampány sem.Be kellene mutatni a 30-40 éveseket,akiknek már olyan ráncos a bőrük,mint egy hetvenévesnek.Egy kiló sminket kell az arcukra kenni,hogy ne látsszon a sok ránc.Ezttalán többet érne,mint a tiltás.
2010. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is betiltanám itthon!
2010. ápr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a legjobb ha itthon is betiltanák.
2010. ápr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor én most megmondom nektek a valót: Magyarországon is be van tiltva! Csak ugye ez ilyen bevallásos alapon megy, mivel nincs joguk személyit elkérni. Ha egy kis csicska 16éves azt mondja, hogy ő biza 20éves (és ugye a legtöbb szolizós fajtáról el is mondható, hogy 20-30nak néz ki), akkor sajnos nem tudnak mit csinálni.
2010. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Miért talán a boltban a pénztárosnak van joga igazolványt kérni, ha alkoholt veszel? Ha szolizni akar akkor igazolja a korát, emellé szigorú ellenőrzéseket is be kéne vezetni úgy érne valamit.
2010. ápr. 8. 12:00
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
én viszont nem értek egyet. nem a szolit kéne betiltani, mert ezzel meg az szívja meg, aki ésszel csinálja, és szüksége is van rá, mert igenis lehet rá valakinek szüksége a bőre miatt. csak az emberek nagy részének gondolkodás nélkül a szoliról az jut eszébe, hogy fúúúj ráncos bőr, sötétbarna bőr stb... rengeteg lány van, aki ésszel szolizik, és meg nem mondanátok róla, hogy néha jár... csak azt látod, hogy nem hullafehér a bőre. de nem is ocsmány fonnyadt... gondolkodni kéne előbb
2010. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is korlátoznám a használatát!
2010. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
betiltanám én is.
2010. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!