Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoláriumot bekell állitanom?

Kitti777 kérdése:

Szoláriumot bekell állitanom?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) még soha nemvoltam szoláriumba és nem is tudom a menetét, de szeretném kiprobálni(állót) hogy legyen egy kis szinem, szoval bemegyek és az ott lévő hölgynek megmondom hány percre megyek és beállitja? és miután beállitotta bemehetek?és honnan tudom hogy lejárt pl az öt percem? vagy nekem kell beállitani?

Tudom hogy buta kérdés:$ de előre is köszönöm a válaszokat :)


2010. dec. 26. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
hát én ahova jártam ott a nő beállitotta. és utána volt egy perc amig vártam, sipolt egyet és akkor kellett bemennem. fent ilyen digitális kijelzön mindig kiirta, hogy hány perc van még. de én onnan is észrevettem, h leállt a ventillátor v mi :D rem érted és segitettem vmit xd:D
2010. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


A pultos lányok nagyon segítőkészek :) elmondod hogy most vagy először szoliban, és hogy állóba szeretnél menni. Megkérdezi majd milyen a bőrtípusod, hogy annyi percre menj csak be amennyin még tuti nem égsz meg! Ma már általában számítógépek vezérlik a szoligépeket. A pultos lány elindítja és egy bizonyos időn belül elindul a géped, de saját magadnak is be tudod indítani, nem muszáj megvárni hogy magától kapcsoljon be. Csokicsövekkel felszerelt szalont ajánlanám, mert ott nem kell sok percre menned, de már hamar meglátszik az eredmény! A tartósabb barnaság, és megfelelően hidratált bőr érdekében használj mindig szolikozmetikumot is!

2012. nov. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!