Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ausztriában betiltották a...

Ausztriában betiltották a szoláriumot a 18 éven alattiaknak. Egyet értenétek azzal, hogy itthon is ilyen lépéseket tegyenek?

Figyelt kérdés
Szerintem nem kéne tönkrevágniuk a tiniknek a bőrüket a sok szoláriummal. Múltkor láttam egy képet egy csajsziról, kb 40-nek tippeltem, pedig csak 20 volt, persze szoliban pirított fajta volt. Ha nem is tiltás lenne, csak korlátozás talán az is érne valamit.
2010. ápr. 8. 10:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen,még annyira fiatal a bőr.Korai ráncosodás,vízhiányos bőr.Ezt nem tudod megmagyarázni a 10-en évesnek.Ő látja,hogy jaj,de szép barna,de a következmény az nem számít.
2010. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben!
2010. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szerintem semmit nem érnek vele ha tiltják, mint ahogy az alkoholhoz és drogokhoz is hozzá tud jutni aki akar életkortól függetlenül (ez elég sarkított példa), ha valaki a káros hatások ellenére is mértéktelenül használja, azt ez a tiltás úgy se ijeszti meg, és majd valahol esetleg némi plusz pénzért tovább égetheti a bőrét (persze van aki mértékkel használja, szóval tisztelet a kivételnek)
2010. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!