Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez igénytelen...

Laci911 kérdése:

Szerintetek ez igénytelen öltözökődçs?

Figyelt kérdés
Tehát ha nem veszek fel olyan pólót ahol minta vagy ki írás van ?Kb semmilyen ruhadarabomon nincs ki írás.

2012. szept. 11. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, én sem szeretem.
2012. szept. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Már mért lenne igénytelen? :)

Akkor számít igénytelennek, ha szakadt, lyukas, koszos.

Én sem szeretem az ilyen feliratos pólókat, inkább a szimplákat kedvelem amin nincs semmi felirat/minta. Kicsit taszítanak az ilyen adidas, nike...stb feliratok. :)


22L

2012. szept. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igénytelen az aki koszos, büdös, szakadt ruhákban jár...
2012. szept. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Múlt héten láttam a Római parton egy 55 körül hájas nőt cica nadrágban és egy pólóban a következő felirattal: I'm sexy and I know it.


Nahh, ez igénytelen volt, pedig volt rajta felirat :D

2012. szept. 11. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy. Még divatos is.
2012. szept. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm a feliratos pólókat, egyetlen egy darab van, amit anyukámtól kaptam, sosem hordok és sosem hordtam ilyesmit. A legjobb, mikor mindenféle ökörség van ráírva, és fogalmuk sincs róla, mi az.
2012. szept. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sosem felejtem el, angolból mentem középfokúra, és volt ott egy srác, aki "Angel's food donut" feliratú pólót viselt. Kishíján pofán röhögtem.

Egyszer vettem egy "Makeup Not War" feliratú pólót, szép volt a színe, és nem nézett ki gagyinak. Utcára aztán mégsem mertem felvenni. Elajándékoztam.

Én sem szeretem a feliratos pólókat.

2012. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!