Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Tényleg azért hordtok...

Lányok! Tényleg azért hordtok "cica nadrágot" mert olcsó, kényelmes és igénytelen?

Figyelt kérdés
Egy igényes márkás farmerhez képest egy kicsit nekem is tré-nek tűnik. Nem hívnám trendinek sem. Az olcsóságot sugallja...
2012. ápr. 28. 07:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Olcsó??? van egy 6000 Ftos Mayo Chix talpas leggingsem, egy kék Magenta 11000 Ft és egy egy bézses 13000 Ft-os szintén Magenta.... ezekért már farmert veszel egy középszintű üzletben.....


Rohadt kényelmes, gyakorlatilag cipőtől és felsőtől függően szinte bárhova jók.

Legkevésbé sem igénytelen.... akin igénytelen az azért mert Ő maga az.


27L

2012. ápr. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 candykiller ***** válasza:
43%
azért mert igenis divatos és szép. mit hordjunk, zsákvászont?
2012. ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Igen, vannak igénytelen, bóvli vékonyanyagú cikis cicanadrágok, de ahogy az első is írta, lehet nagyon jó minőségű darabokat is venni, és ha hozzá megfelelő felsőt és cipőt vesz az ember, tökéletes.

Persze ha valaki olyat vesz fel, ami bevág "ott", ráadásul vékony anyagú és mindezt rövid felsővel párosítja az tényleg elég gáz

2012. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

mindegyik előttem szólóval egyetértek

persze , ha a bolhapiacon veszel szanaszét foszló cicanacit 750ftért akkor az tényleg igénytelen..de mint már előttem is mondták , vannak nagyon drága igényes darabok is. Most pl a bershkában láttam 6000ért.

Ja és fehéret sem ajánlom mert átlátszik és nagyon hülyén hat.

2012. ápr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

utolsó vagyok...

amugy mi ez hogy "Tényleg azért".....

Ezt ki mondta neked hogy ezért hordja MERT igénytelen. :D ki mond ilyet?:DD

2012. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Olcsó:kínai nem,nem veszek ott,mert átlátszik,nem minőségi az anyaga>mindent szépen kihangsúlyoz,amit nem kell.

Kényelmes:igen,nagyon az,főleg így tavasszal,amikor farmerhez már meleg van,rövidhez még hűvös.Inkább azt mondanám praktikus.

Igénytelen:szerinted.Ha az anyaga,színe,hossza megfelelő,nem csipkés(cigányos bocsánat) és jó cipővel és felsővel vesszük fel,sokkal csinosabb,mint az általad említett"márkás farmer".

Az ocsóságot sugallásról jut eszembe,nekem te meg azt sugallod,hogy vagy nagyon buta vagy vagy elkényeztetett gazdagkölyök,akinek a segge alá pakolják a márkás farmert.

2012. ápr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező! Egyetértek! :D kivéve azzal,hogy olcsó,mert egyesek tudnak 10ezreket kiadni egy 'harisnyáért'. Ha megfelelően hordja nem gáz. De amikor ilyen tapadós cicanadrágot,amiben körvanalózik a leány feneke és egyéb domborulatai egy kis rövid pólóval akkor az GÁZ. Ilyet kérdező tudod kik hordanak. Lehet lepontozni,amúgy lány vagyok :D
2012. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na jó,most itt nem arról van szó,hogyan kell legging-et viselni.Ezt szerintem tudjuk.
2012. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

így van...Nyilván vannak igénytelen leggingsek ugy ahogy igénytelen farmernadrágok is... ezen kár vitázni.


De akik tudják hogyan kell hordani és nem sajnálnak kiadni pár ezer forinttal többet egy minőségi darabért...azokat ne igénytelenezzük már le!...


[link]

[link]

[link]

Ezek hol igénytelenek?:))


Az ilyenektől engem is kiráz a hideg:

[link]

[link]

2012. ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

Az én gyerekkoromban a cica nadrág a rendes nadrág alá ment télen, nem így hordták. Számomra is igénytelen, nem tudnám megmondani miért.

Barátnőm azért hordja, mert nincs pénze farmerra.

22/L

2012. ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!