Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » New Yorkerben vettem egy...

New Yorkerben vettem egy felsőt, amibe szerelmes lettem, de kicsit sokallom most az árát. A lenti leírást megcsinálnátok?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha megnézem 1 hónap múlva és le lesz árazva, akkor ha visszaviszem blokkal meg mindennel akkor ha visszaadják a pénzt vegyem meg inkább a felsőt?
2012. szept. 7. 21:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Elvileg visszaviheted. Mondjuk ahol én dolgozom ott egy hét a cserélési idő, utána már csak akkor cserélünk ha minőségi probléma van, vagy az illető blokkal, a belső címkével, tökéletes állapotban hozza vissza és méretet szeretne cserélni belőle. De ahány üzlet, annyi szabály. De nem hiszem, hogy az eladók díjaznák, hogy hülyének nézik őket és szimplán ezért nem fogják neked engedni. Szerintem. Ha mégis, akkor is csak levásárolni tudod (pénz csak ha hibás akkor adhatnak vissza) azt a fennmaradó kétezer forintot.

Megjegyezném még, hogy őszi kollekciókat február-március környékén szoktak általában leárazni.

2012. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!