Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy pasim aki naon szerelm...

Van egy pasim aki naon szerelmes belém és van egy csőnadrágom aszt mondja hogy jol áll. hordjak csőnadrágot?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok
2011. dec. 7. 15:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez most vagy kamu kérdés, vagy a kérdező annyira ostoba, hogy olyat még nem láttam.
2011. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Cső Babinéni, cső! :D
2011. dec. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
ja, aszt kell, tsőnadrágot.
2011. dec. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha nem hordod,honnan tudja,hogy jól áll ?
2011. dec. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
9%
Ne, mert csak ribancok hordják.
2011. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, és mindenki más, aki lehurrogja a csőnadrágot! Ti milyet hordtok? Más fazonút kapni se nagyon lehet.
2011. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
4%
Én srác vagyok. Én normális farmert hordok, ami nem feszül, de nem is a térdemnél van az ülepe. Barátnőm meg hosszúszoknyát harisnyával.
2011. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mi az a normális nadrág?:) A csőnadrágban mi a nemnormális? Szépen kiemeli az alakot, nőies, csinos. Nem értem mi baj van vele. Azt meg sehogysem hiszem el, hogy a barátnőd az év minden napján szoknyában van.
2011. dec. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
3%

Elhiheted, mert utálja a nadrágokat.

Én pedig ilyet, csak nem ennyire buggyosat, acélbetétessel:

[link]


A csőnadrágban meg az a nem normális, hogy az illető mutogatja benne magát, és semmit se bíz a "csodálója" fantáziájára, míg pl. egy hosszú szoknya alatt elképzelhető egy szép harisnya meg stb. Ráadásul még ócska nyugati divat is...

2011. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Azért a csőnadrágok nem átlátszóak. Mindegy nem folytatom, látom nagyon más véleményen vagyunk. :)
2011. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!