Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerelmes vagyok egy make-up...

Szerelmes vagyok egy make-up bloggerbe! Hogyan hódítsam meg a neten keresztül?

Figyelt kérdés

A hugom laptopján akadtam rá a blogjára és azóta állandóan azt olvasgatom (pedig nem igazán érdekelnek a sminkek). Olyan szép az a lány, szeretnék megismerkedni vele.

Szerintetek hogyan lehetne? Vannak ilyen sminktalálkozók, vagy valami?

Előre is köszi!

27/F


2012. aug. 3. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Linkeld már be a blogot, olyan kíváncsi lettem! :)

Egyébként biztosan van ott valami elérhetősége, legvalószínűbb valamilyen e-mailcím lesz. Írd meg neki, hogy nagyon szimpatikus neked, és nincs-e kedve beszélgetni, aztán majd alakul a dolog. (20L)

2012. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem linkelek, mert nem tudom hogy azt szabad-e.

Email címe van fent, de én nem levelezgetni, hanem meghódítani akarom, virágot küldeni, ilyesmi. Gondoltam hogy veszek neki egy sminkcsomagot (annak biztosan örülne) és elküldöm titkos rajongó feladóval.

Ezek nagyon ciki ötletek?

2012. aug. 3. 23:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon aranyos ötlet :D De figyelj arra, hogy milyen fajta sminket veszel, abból is van jó, meg rosz minőség. Ha tudod, nézd meg a honlapján, hogy milyen márkákat szeret használni, így férfi létedre azt ajánlom, hogy mivel nem nagyon vagy otthon az ilyenekben, inkább kérdezz meg más lányokat, vagy olyanokat vegyél,amiket ő ír. Pl szempillaspiráll mindig kell, de nem mindegy, hogy milyen színű és fajtájú alapozót veszel, vagy korrektort, mert ez a bőr színétől és típusától függ.

Remélem, érthetően írtam le, és tudtam segíteni. Sok sikert :)

2012. aug. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hm...mivel a sminkekhez Ő ért igazán,hisz ezért csinál blogot,szerintem hülyeség lenne ajándékba is ezt adni neki.Nem tudhatod mik azok amiket favorizál.Vannak ilyen találkozók ha jól tudom.Nem Ő a hölgy?

[link]

Ő jutott elsőre eszembe,nagyon szép számomra:D

Egyébként írhatnál neki,az a legegyszerűbb:)

Elmondhatnád,hogy rajongó lettél és ha egyszer ráér vagy lesz kedve összefuthatnátok.

2012. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most ez egy önreklám a livinpretty részéről? Vicces :-D
2012. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kétlem,hogy az lenne,mert én nem vagyok az a lány és azt sem gondolnám,hogy szüksége van reklámra:D

Te vagy vicces a buta következtetéseiddel:DD

2012. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kibe?
2012. dec. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!