Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » New Yorkerben vettem egy...

New Yorkerben vettem egy felsőt, amibe szerelmes lettem, de kicsit sokallom most az árát. A lenti leírást megcsinálnátok?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha megnézem 1 hónap múlva és le lesz árazva, akkor ha visszaviszem blokkal meg mindennel akkor ha visszaadják a pénzt vegyem meg inkább a felsőt?
2012. szept. 7. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha 1 hónap múlva még visszavihető, akkor mindenképp csináld úgy.
2012. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Leárazott dolgokat nem cserélnek/adnak vissza. Ha most megveszed, akkor ha nem téped le az árcédulát és nem okozol kárt a felsőben, akkor visszaveszik.
2012. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen vagyok, mármint filózok azon, h megvegyem-e vagy ne, mi lesz, ha később leárazzák.na de figyelembe veszem az alábbi szempontokat:

- jól áll?

- az én stílusom?

- tudom-e valamivel hordani?

- nem lesz unalmas?

- megéri? meglehet-e venni ugyanezt egy jobb boltban olcsóbban? jó-e az anyaga?

2012. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
és így hidegvérrel átgondolva mindig jó döntést hozok :D
2012. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

kicsit nehezen értettem meg a lényeget


ha jól értem vettél egy fölsőt, mondjuk 5000 ft-ért. jövő hónapban leárazzák 3000-re, akkor visszaviszed az 5000-est, visszakéred a pénzt, és megveszed ugyanazt 3000-ért? Nos ezt egy és ugyanaz boltban nem fogod tudni megcsinálni. a kereskedők nem hülyék.

2012. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

14 nap a garanciaidő, megnéztem a blokkon. biztosan meg lehet csinálni, hiszen cserélni hibátlanul, címkésen muszáj és ha leakciózzák később, az nem jelenti, hogy megszegik a cseregaranciát. őszi kollekciós 5000Ft volt és olyan szép csillogós az anyaga.

Megért ennyi pénzt, de ha arra gondolok, hogy jövőhéten már 2ezerrel kevesebb, akkor kibírom, hogy 1 hétig nem hordom, de ha még sem lesz akciós, akkor legalább megszereztem és nem kapkodhatják el ezt a színt és Méretet. Meggondoltan vettem, de ha olcsóbban is lehet... értitek

2012. szept. 7. 21:49
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
ha lehetne ilyet csinálni,mindenki ezt csinálná->tehát nem lehet
2012. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14 nap a garanciaidő, szóval akkor veszik csak vissza, ha elkezd bomlani az anyag, foszlik a varrás vagy ilyesmi, persze ekkor is blokkal. Csak úgy nem cserélik vissza, csak azt hiszem 3 napon belül.
2012. szept. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
csak szerintem több mint szánalmas ez az egész?
2012. szept. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ez így nagyon gáz, ennyit kínlódni egy hülye felsővel.
2012. szept. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!