Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hogyan legyek...

Szerintetek hogyan legyek olyan hogy mnindenki engem nézzen meg mindenki velem törödjön?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
legyél slampos alapjáraton vagy egyszerű és egyszer aztán pedig öltözz ki csinosan. Mindenki veled fog foglalkozni.
2012. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fingj egy jó nagyot.
2012. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért van szükséged ilyesmire? Nem az lenne az alapvető és a lényeg,hogy valaki tiszta és ápolt legyen? És hogy normális ruhákban járjon? Miért akar minden hülye tinip-csa úgy kinézni,mint egy szakad útszéli? Mert azokat hidd el nekem,megnézik... megnézik és LEnézik.
2012. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj ilyen lenni.

Egy idő után nagyon idegesítő, tapasztaltam.

De ha nagyon akarod:

Öltözz feltűnően/extrémen, sokfelé téma leszel, az biztos.

Csinálj valamit/történjen veled valami, aminek köszönhetően megismernek, foglalkozni fognak veled (pl. nyerj szépségversenyt)


Arra viszont készülj fel, hogy legalább annyi irigyed lesz, mint csodálód, egy idő után pedig már idegesítővé vállhat a népszerűség.

2012. szept. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne akard ezt csinálni. legyél az, aki igazán vagy. add önmagad, és aki szeret, az majd azért szeret, aki Te vagy. mindenki amúgy se szerethet...
2012. szept. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!