Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van mindenki oda a LV...

Miért van mindenki oda a LV táskákért? Szerintem nagyon csúnyák.

Figyelt kérdés
Vagy csak menőzni akarnak egy világhírű márkával? Még akkor is ha, hamis sz.rokat hordanak?
2012. aug. 18. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is randák, nekem ingyen sem kellene egyik sem...

Sokan azért veszik, mert messzire virít róla, hogy méregdrága...

2012. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan jó minőségűek, de ennyit tutira nem ér meg egy táska. Még a többi szintén világhírű márkáknál is sokszor a többszörösébe kerülnek az LV táskák.

Ez inkább már egy jelkép, szimbólum, hogy én gazdag vagyok.

Jól írod, MO-on menőzni akarnak inkább vele.

Ezekkel a hamis szarokkal valamilyen szinten azokkal b@sznak ki, akik megveszik az eredetit. Persze nem mintha érdekelne, hogy ki mit hisz, de egyik nap volt rajtam Armani, és Diesel cucc, és azt mondták, hogy tudod ki hiszi azt el, hogy ezek eredetiek. Engem nem érdekel mit hisznek, de szóvval... na... gáz hamis terméket hordani, inkább gyengébb gyártó, de eredeti termékére szavazok.

2012. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem azért tetszik, mert méregdrága, külföldről behozatva megfizethető. Nekem a kinézete tetszik

( a fehér, henger alakú, színes LV monogrammos)

Ennyi erővel semmi drága dolgot nem lehetne venni, mert csak mutogatni akarjuk.

2012. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A magyar emberek csak felvágásból veszik ezeket a táskákat, vagy utánzataikat. Viszont külföldön ez nem számít annyira megfizethetetlennek. Pl. Párizsban nem számít menőnek mert az emberek többsége meg tudja venni. Egyébként ezek tényleg minőségi táskák nem esik szét vagy bomlik fel a varrás 1 év múlva. Kitart akár egy életen keresztül is ha úgy bánnak vele.
2012. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
pont az előző kérdés az, hogy hol lehet venni LV táskát nyíregyházán :D vannak itt furcsaságok :D
2012. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek,de épp azért nem hordanám,mert legtöbbször felvágós,divatmajom plázacicák viselik,nameg már annyira tucat is.
2012. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én egyenesen undorodok az olyan táskáktól. ha hozzámvágnának egyet ingyen, akkor sem hordanám.
2012. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!