Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintem butaság rosszra...

Szerintem butaság rosszra gondolni, ha egy fiú/férfi szereti a nejlonharisnyákat használni úgyis, hogy jól látszódik, pl halásznadrághoz. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sok férfi/srác "odavan" a nejlonharisnya használásáért, de titokban használ, mert nem szeretné, ha melegnek nézzék.Csak kevesen vagyunk, akik bátran felvállalják,mert szerintünk ez nem nagy dolog! De sztem egyáltalán nem kellene megbélyegezni egy férfineműt, mert szereti a nejlonharisnyát viselni (a lábán). Attól, hogy a legtöbben utálják, el kellene fogadni, hogy vannak akik kifejezetten imádják használni, mint én is 16 éve!
2012. aug. 2. 15:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát a nejlonharisnya nem férfiaknak van kitalálva, nem csoda, hogy furcsán néznek rád :)
2012. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
:O Én még nem is hallottam ilyet hogy pasi nejlonharisnyát viselne... mivaan?? ez elég gáz. Én csaj vagyok de még én is utálom, nem is hordom, főleg hatvan fokba?!... hát hogy sülnél meg! xD Ez most odabaszott.
2012. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
k.rva gáz
2012. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Pedig elég sok nejlonharisnya kedvelő van, sokaknak ez fura, de ez elég régi dolog, én kb 11-12 éve találkoztam a témával a neten azóta millió fórum van, fura, hogy nem találkozott valaki vele...És egyáltalán nem a szépsége miatt használják,hanem pl mert vékony stb. vagy sokan csak álmodik róla, hogy használja egész évben,borzasztóan gátlásosak a legtöbben. Pedig nem kellene, nem kellene ezt nagy dolognak tartani.
2012. aug. 2. 15:29
 5/18 anonim ***** válasza:
de ebben mi az élvezet :O? lány vagyok, nem értem, és tényleg érdekel!
2012. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ez elég gáz .. lány vagyok de még és nse szeretem
2012. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát nem elég elfogadni, hogy sokaknak bejön?Szerintem abszolút mindegy, hogy miért használjuk,sokan furcsállják,de sokan pedig abszolút nem tartják cikinek stb, főleg a nők/csajok.Szeretem mert vékony, én igaz olyat használok, ami nem áttetsző, 40 denes. De pl azért szeretem mert nagyon kényelmes sport vagy torna cipőhöz. Vagy simán papucshoz is elég, felesleges vastag zokniba melegednem. Egyébként szerintem az inkább gázabb, mikor hőségbe nők/ffiak vastag zoknit használnak cipőhöz/szandihoz/papucshoz))), gyakran egészen ócska kinézetűeket. Ehez képest egy vékony nejlonharisnya 1000×jobban néz ki és kényelmesebb, nem fől meg a láb sztem. Én őket nem tudom megérteni, én már kb 15-16 éves korom óta har.zoknit használok ezekhez, mert sokkal jobb, nem meleg, nem kényelmetlen stb.
2012. aug. 2. 17:52
 8/18 anonim ***** válasza:
Sok haverom van, de még egyik se állt elő harisnyával. Én sem. Durva lenne, ha a suliba harisnyában mennél. Szerintem te búza vagy.
2012. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Suliba már rég nem járok elmúltam 30, de suliba pl szandihoz gyakran használtam, senki nem foglalkozott nagyon vele))Nem vagyok meleg,kifejezetten rühellem őket!!Egyébként aki a melegséggel párosítja a harisnya használatot, annak vannak meleg ismerősei akiken lát?Nekem fogalmam sincs, hogy öltözködnek a melegek, de nem lennék meglepve, ha a nejlonharisnyát nem viselnék.
2012. aug. 2. 18:56
 10/18 anonim válasza:
Kedves hozzászóló melegezők !Én pasi vagyok és hordok harisnyát egy részt kell (visszér problémák elkerülése végett) másrészt meg igaz nem 40 fokba, de ősszel, tavasszal, télen, szeretem viselni mert kényelmes.Ja van barátnőm aki nő !!Nem vagyok meleg !!!Barátnőm aki jogász tökéletesen elfogadja és bátorít is rá hogy nyugodtan hordjak mivel nincs semmi rossz benne!Másrészt kérdezem ha egy nő felvesz torna cipőt zoknit nadrágot pólót tehát amolyan fiúsan öltözik akkor az ő meleg??? Mert ezzel az erővel akkor mondhatnánk mi pasik hogy biztos az mért nem hord szoknyát mivel az nőies, meg harisnyát.Elárulom a melegek nem hordanak harisnyát!!!Amelyik felvesz az már Travi és totál nőnek öltözik!!!Másrészt meg nagy harisnyás cégek készítenek pasiknak is sliccel ellátott nylon harisnyát !!! Amúgy meg régi ídőkben a férfiak hordták .Nézz utána!!
2012. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!