Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintem butaság rosszra...

Szerintem butaság rosszra gondolni, ha egy fiú/férfi szereti a nejlonharisnyákat használni úgyis, hogy jól látszódik, pl halásznadrághoz. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sok férfi/srác "odavan" a nejlonharisnya használásáért, de titokban használ, mert nem szeretné, ha melegnek nézzék.Csak kevesen vagyunk, akik bátran felvállalják,mert szerintünk ez nem nagy dolog! De sztem egyáltalán nem kellene megbélyegezni egy férfineműt, mert szereti a nejlonharisnyát viselni (a lábán). Attól, hogy a legtöbben utálják, el kellene fogadni, hogy vannak akik kifejezetten imádják használni, mint én is 16 éve!
2012. aug. 2. 15:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Sokan csak bunkózni tudnak és értelmes válaszra képtelen. Ez akkor is igaz ha furcsa kérdést tesz fel valaki, pl:harisnya, csőnadrág tanga szoknya bikini stb.

A 10. válasz korrekt. Én is hordok igaz lábfej nélküli harisnyát hidegben.

Egyszerűen nálunk ez a mentalitás.

2012. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

az nekem okés, hogy hidegben hordanak harisnyát pasik, de nejlonharisnyát mi a francnak? vagy hordotok hozzá szoknyát meg balerinát? nem értem, komolyan nem, nem bírok elképzelni egy nagy szőrös lábat nejlonharisnya alatt. a szőrök meg így kilógnak, vagy hogy? elképzelésem sincs! és mi a jó benne? értem, hogy csak használod, DE MIÉRT HASZNÁLOD? én csak akkor veszek fel nejlonharisnyát, ha szoknya van rajtam, eszembe nem jutna pl halásznadrághoz. szóval valaki értia problémámat, vagy csak én vagyok hülye?

20/l

2012. aug. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én csak azt értem, hogy 30 évvel ezelőtt saját magunk által beszűkített csőnadrágot hordtunk, a másik tábor trapéz gatyát vagy pantallót. 60 éve virágmintás hippik mászkáltak az utcákon. sokkal régebben harisnyát, szoknyát és ki tudja még milyen különleges ruhadarabokat. Természetesen ezt mind a két nemre értem hiszen akkoriban még csak 2 volt.Manapság viszont divat mindenkit mindenért b*zizni kritizálni. Ezek a válaszadók a saját szüleiket is ilyen kritikával illethetnék.

Miért a külsőség alapján ítél valaki? Miközben Ő a homár.

2012. aug. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
12#válasz. Nem használok és más harisnyaimádó amit gondolsz, csak harisnyát. Nekem hiába szőrös a lábam úgy használom, hogy nem látszódik!De a legtöbben borotválják a lábukat.Miért használom?Hát ha valamit szeret az ember, bármit, Te mit mondasz??Gyerekkorom óta odavagyok, hogy harisnya legyen a lábamon, és ne zokni. A nejlonharisnya használat örömmel tölt el és tetszik amilyen:vékony,cipőbe kényelmesebb, nem melegíti a lábfejem és ha már jól érzem magam benne, akkor miért ne mutassam ki, hogy ha rövidnadrághoz is használjam.Én a fényes, magasfényű lycrás 40 denest szeretek egész nap használni, hidd el nagyon szeretek benne lenni, egyáltalán nem kényelmetlen és nem szorít sehol. De nők is használtak tavasszal és ősszel rövid szoknyához fényes harisnyát, igaz divatból, nem imádatból.
2012. aug. 4. 14:49
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem ezt mondják fétisnek?

Nekem pasi létemre nincs gondom a harisnyával, de ez részemről téli téma, mivel akkor praktikus. Ilyenkor inkább lazán szellősen öltözök. Vékony nadrág, rövidnadrág, esetleg szoknya. A lényeg, hogy ne legyen melegem. Hidegben pedig sportos alá-öltözéket húzok, ami hasonló a harisnyához, de mégsem az. [link]

2012. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

De 7.000Ft-ot egy aláöltözetért?

Ennyiből 3-4 jó harisnyanadrágot kapsz!

2012. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem muszáj a drága helyről vásárolni. Az csak egy elsőre talált link volt, hogy pontosítsam, mire is gondolok. Lehet venni kínait is. Nagy előnye a harisnyával szemben, hogy strapabíróbb. Bár nem vagyok harisnya-szakérő, de gondolom az nem bír ki több évet, max. pár hetet.
2012. okt. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A vastag harisnyanadrág is kibír pár évet - ha jó minőségű!
2012. okt. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!