Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez csak szerintem gáz?

Ez csak szerintem gáz?

Figyelt kérdés
Sziasztok:D én egy 12 éves (ősszel 13) lány vagyok, most megyek 7.be. na szóval mikor 5.dikes voltam anya vett nekem 2db toppot (egy 152eset+egy Seset) és azóta azokat hordom.. (vagyis hát az Seset mivel a másik már kicsit szórit) na és szerintem ez elég gáz hogy igaz hogy nincs túl nagy mellem de ezek már elég szar állapotban vannak meg minden... ja meg az hogy mikor ugye öltözünk tesire akkor tök ciki hogy van akinek kisebb a melle mégis melltartó hord meg minden...
2012. júl. 31. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom kibogozni a kérdésedből,hogy mi a probléma, de miért lenne gáz?!! 12 éves vagy,még kislány! most fogsz fejlődni! lehet,hogy 15 éves korodra olyan melleid lesznek,mint egy 20 éves felnőtt nőnek,nem kell elkeseredni meg türelmetlenkedni... :) meg fog az nőni.
2012. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ciki hogy más elhasznált a topod? Szólj anyukádnak, hogy vegyetek másikat. Az pedig nem gáz ha kicsi a melled, sőt ez a természetes, még csak 1 éves vagy. Majd megnő, mire meg kell neki.
2012. júl. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez kellene egy 12 évesről magyarra fordító szótár.
2012. júl. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 14 vagyok és ugyan olyat hordok mint te, csak nagyobbat. Az osztályomból én , és a legnagyobb mellű lány hord egyedül ilyet , ami szerintem kicsit furcsa .

A "már mindenki melltartót hord..blablabla" ra csak annyit írnék, hogy több olyan osztálytársam is van, aki nagyobbat hord , hogy menő legyen . Tesin egyszer zsepi esett ki a csaj melltartójából . Az egy pár fokkal "gázabb" . A másik , hogy ha nagyobb van rajtad könnyen kikapcsol . Ez is megtörtént párszor velük . Nekem vicces volt :D

2012. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

mond meg anyukádnak hogy kinőtted,elhasználtad a toppokat,és legyen olyan kedves aranyos és vegyen neked újakat.Mégiscsak nagylánnyá válasz nem?:)

Nem baj az ha nincs nagy melled,nem is kell nagy.Nekem sajnos elég nagy volt a Te korodban,és én szégyelltem,mindig keresztbe tettem a kezemet.Csúfoltak is miatta.Még most is szégyellem a nagy melleimet.Szóval nem gond az ha nincs nagy melled.Ha meg melltartót szeretnél hordani,azt is lehet kis mellel is.Aztán majd egy év múlva cserélheted nagyobbra.:) Azt is mond meg anyudnak,vannak sportmelltartók,vannak ilyen tiniknek való rózsaszín hello kittys stb kis méretű melltartók.Nézd meg a boltban milyenek vannak.:) Próbálgasd fel őket a boltban ha szeretnéd.

2012. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!