Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez mikor tudom hordani?

Ez mikor tudom hordani?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy párducmintás ruhát, de csak az eleje mintás flitteres, hátulja fehér, comb közepégig ér hátulja fehér, a vége is és ott kicsit öszeszűkül. ezt milyen alkalmakra vagy esetleg hétköznapra lehet hordani? és mivel? balett cipő, magassarkú, saru?

sulira milyen? ha hűsebb lesz akkor jó lesz cicanadrággal? és hozzá torna cipővel? mondjuk valami hasnoló mintással? a cicanadrág fekete

16 lány



2012. aug. 13. 15:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat (:
2012. aug. 15. 17:41
 12/12 anonim ***** válasza:

Bár nem véleményt kértél,de ez a ruha megdöbbentően ronda.


Semmiképp ne hordd tornacipővel,én szandált vagy balerinát ajánlanék hozzá,esetleg magassarkút.Mintáshoz mintásat soha ne vegyél fel...Inkább egyszínű, a ruha mintájában megtalálható színekkel kombináld,de csak ha tényleg muszáj.Suliba én hanyagolnám ezt a csillogós-párducos dolgot,szóval szerintem inkább buliba vedd fel.


22/L

2012. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!