Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy világoskék balerinát...

Egy világoskék balerinát lehet hordani zoknival?

Figyelt kérdés
Egy világoskék ballerina cipőt vettem. Fehér vagy kék fehér kárómintás zoknival jól néz ki?
2012. aug. 12. 07:21
 1/8 anonim válasza:
52%
NEM!! Balerina cipőt ne hordj zoknival.maximum testszinű nejlon zoknival.
2012. aug. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
NEM!!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 harisnyababee ***** válasza:
Nem! Zoknival nagyon gáz. Csak harisnyazoknival(testszínűvel, esetleg feketével) hordd ha nem akarsz közönséges hatást kelteni. Olyan ez kb, mint amikor valaki a magassarkút hordja zoknival..(nem vicc, láttam már olyat!)
2012. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ilyen világosbarna lapostalpú fűzős oxford cipőt. Nem szeretem a nylonharisnyát. De sportcipőt sem akarok hordani.
2012. aug. 12. 09:28
 5/8 anonim ***** válasza:
zoknival ne hordd ..az nagyon gáz.
2012. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet szandált/balerinát/papucsot zoknival felvenni soha, semmilyen körülmények között.

Válaszd ki a stílusod. Ha nem szereted a sportcipőt, inkább a balerinát, akkor nőies a stílusod, de akkor azért "meg kell szenvedni": Hagyni, hogy kitörjék a lábad a lábbelik és csak 2 hét után lehessen igazán kényelmesen hordani.

SZóval a lényeg, hogy ami nyitottabb lábbeli, annál ne látszon a zokni.

Oxford cipőt csak fehér bokazoknival szabad hordani(esetleg fekete).

2012. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy is! Én nejlonharisnyával hordom a balerinát és az öcsém is azzal. Kényelmesebb vele és nem mutat jól a zokni. 15l
2012. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nehogy! Nem néz ki zoknival jól a balerina cipő. Vagy mezítláb, vagy nejlon zoknival.
2012. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!