Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez mikor tudom hordani?

Ez mikor tudom hordani?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy párducmintás ruhát, de csak az eleje mintás flitteres, hátulja fehér, comb közepégig ér hátulja fehér, a vége is és ott kicsit öszeszűkül. ezt milyen alkalmakra vagy esetleg hétköznapra lehet hordani? és mivel? balett cipő, magassarkú, saru?

sulira milyen? ha hűsebb lesz akkor jó lesz cicanadrággal? és hozzá torna cipővel? mondjuk valami hasnoló mintással? a cicanadrág fekete

16 lány



2012. aug. 13. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát ez elég rosszul hangzik...

szerintem hanyagold de ha muszáj hordani akkor csak buliba, cicagatyával vagy anélkül

2012. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

miért? :D jól néz ki.... :))

boltba ez volt a legutolsó

2012. aug. 13. 18:25
 3/12 A kérdező kommentje:

teszek linket! ez az a ruha!

benne pedig én ;)


[link]


[link]


[link]

na így milyen?

2012. aug. 13. 18:48
 4/12 anonim ***** válasza:

1. a párducminta már kiment a divatból

2. ez inkább partyruhának minősül

3. tornacipővel?!

4. párducmintát "hasonló mintással" viselni?!

ne haragudj, én nem akarlak megbántani, de a divatrendőrség elvihetne. inkább tedd a szekrényed aljára ezt a ruhát és viselj ízléses rucikat.

2012. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hát...a kivégzésemre se venném fel...bocsi

eléggé china shop jellege van

2012. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem bárhova felveheted. Nem ment ki a divatból és ha ki is megy, az meg kit érdekel.

Cicanadrággal vagy anélkül is hordhatod.

Torna cipőt azt hanyagold, tehát ne azzal. Inkább valami nőiesebb cipővel vagy papuccsal vagy szandállal.

2012. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

utolsó köszi ^^

ezt nem tudtam, soha nem követtem nagyon a divatot, ami megtetszett azt hordom

akkor feleslegesen adtam ki 1300 ft-ot? :(

2012. aug. 13. 19:06
 8/12 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem, hogy fel lehet valamivel javítani?
2012. aug. 13. 19:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy neked tetszik! :) Hordd bátran, nem kell követni mindig a divatot. Én nem hordanám, mert nem szeretem nagyon az ilyen miniruhákat, de nem nézek ki senkit az ilyenekből! Szerintem is inkább bulikba vedd fel, egy csini csajos magassarkúval, ami barna vagy fekete és nem ilyen teleköves fullos izé, hanem egy egyszínű esetleg platformos. Ha hűvösebb van, akkor mehet hozzá esetleg a cicanaci. :)
2012. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A leírás borzasztóan hangzott. Nekem tetszik, szerintem sok helyre felveheted, ha a sulitok olyan, akkor oda is nyugodtan.:) Egy csinos magassarkúval, de még egy balerina cipővel is hordhatod, ha hűvösebb van leggingsel. 14/L
2012. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!