Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem esik le az emberekne...

Miért nem esik le az embereknek, hogy nem a ruhák teszik az embert, hanem a kisugárzás?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem vagyok egy divatdiktátor, tök átlag cuccokat hordok, mégis mindegyik barátnőmnek olyan kell ami rajtam van :S

De ugyanez van a táskáimmal, kiegészítőimmel, sminkcuccaimmal. Pl felkenek egy nude körömlakkot, vagy egy türkiz lakkot, amiket most minden 2. lány hord, és állandóan kérdezik h honnan van, és rohannak venni. A szemspirálomat is kérdezik h milyen márka, mire legközelebb találkozunk, akkor szomorúan közlik h nekik nem lett ekkora és ilyen szép pillájuk.

Aztán pedig az öltözködés, csak farmert meg jeggingset hordok egyszerű atlétákkal, és pántos vagy pánt nélküli toppal, balettcipővel és azt vettem észre h állandóan bámulnak, pedig nem szoktam kicsípni magam, akkor se ha bulizni megyünk. Ja és mikor legközelebb találkozunk nagyon hasonló ruha van rajtuk, mint rajtam volt előzőleg.

Nem azzal van a baj, h utánoznak, hanem nem értem miért nem esik le nekik, h azt irigylik h elfogadtam magam olyannak amilyen vagyok (pedig sok hibám van) és jól érzem magamat a bőrömben (amiért eléggé megdolgoztam, mert régen tényleg nem volt semmi önbizalmam, és még mindig van hova fejlődnöm).

Hasonlót tapasztalt vki?



2012. aug. 12. 21:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

divatosan öltözöl és ők is...egyébként azért a ruhának is van köze ehhez,hisz-ahogy már írták is-ha olyat veszel fel,amit nem szeretsz a kisugárzásod is 0 lesz...

egyébként elég sokan járnak atléta/topp/pántnélküli+szűk alsó(legyen az csőnaci,forrónaci,ceruzaszoknya,leggings vagy akár jeggings) pl én is...lehet ettől függetlenül utánoznak a színekben meg a hajadban...de szerintem elég hülyeség hiszen nem mindenki ugyanabban érzi magát jól...lehet hozzájuk nem is illik az a friozura mint amilyen neked van

amúgy én is észreveszem,ha van valami különlegesebb,új cuccom ami még a divatnak is megfelel és jól érzem magam benne utána van 1-2 ember aki olyat vesz fel...

2012. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de amiket leírtál, teljesen tucatcuccoknak felel meg, minden 2. fiatal így öltözik, szóval nem miattad akarják éppen felvenni azokat a darabokat szerintem...
2012. aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

nem így öltözködnek egyébként

de a kérdésre is válaszolhatna vki

2012. aug. 13. 22:16
 14/18 anonim ***** válasza:
kaptál már választ ,másik meg nem CSAK a ruhateszi az embert .én barátaim nem ugy öltözködnek mint én .
2012. aug. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

megértettem amit írtatok, arra szeretnék választ, hogy az emberek miért nem jönnek rá, hogy az önbizalom tetszik nekik a másikban?

Mert hiába lennék uilyen ruhákban, uilyen sminkcuccokkal, a hajam is ilyen lenne, csak nem fogadnám el magam, tuti nem utánoznának.

2012. aug. 14. 10:51
 16/18 A kérdező kommentje:
Az én barátaim se úgy öltözködnek alapból mint én, mégis mostanában uolyan kell mindenből, legyen az ruha, körömlakk, szempillaspirál vagy haj.
2012. aug. 14. 10:53
 17/18 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, hogy miért nem jönnek rá? Biztosan belelátok én is meg a többiek is mások fejébe.Amúgy valamennyire egyetértek azzal amit írsz :) Biztos te vagy a hangadó lány a társaságban,vagy te vagy a legszebb,legmagabiztosabb lány a közegben és ezért akarnak rád hasonlítani :) Bár nekem abszolút nem vagy szimpatikus,picit látszódik a nagyképűség az írásodból,persze élőben lehet,hogy másabb vagy.Meg valószínűleg 17 alatt lehetsz,ilyen korú lányoknál van ez az "it-girl" dolog :) Mellékesen jegyzem meg, hogy nyilván tömegcucc nyáron a rövidnadrág (ezt még előzőleg írtad) nem mindenki olyan elvetemült,hogy hosszúnadrágban járjon 34 fokban
2012. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Szerinted hány ember van azzal tisztában, hogy a kisugárzás tesz vkit jó nővé? Mert sztem elég kevesen.

Az biztos h konkrét elképzelésem van mindenről, de szépnek nem tartom magam, a magabiztosságom is inkább csak fejlődő-félben van. A társaságban van több sokkal magabiztosabb lány is, aki tényleg nagyon jó csajnak tartja magát.

Nem vagy ezzel egyedül, sokan mondják h beképzelt vagyok akik nem ismernek. Sőt sokan meg is lepődnek, hogy többek között önbizalomhiány miatt is járok pszichológushoz.

21 éves vagyok :D

Csak azért voltam erre kíváncsi, hogy mások mit gondolnak, mert korábban is volt egy barátnőm, aki állandóan utánozott, de az már beteges szinten volt, össze is vesztünk, le is szálltam a témáról, aztán most megint ez a helyzet.

2012. aug. 14. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!