Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért fontos egyes embereknek...

Miért fontos egyes embereknek az, hogy olyan cuccai legyenek, amik "nem jönnek vele szembe az utcán"?

Figyelt kérdés
Ettől egyedibbeknek érzitek magatokat? Nem mindegy, hogy más mit hord, lényeg, hogy ti jól érezzétek a ruhátokban magatokat?
2012. márc. 5. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem pont én vagyok erre a megfelelő válaszoló, de nekem is tökmindegy, egyszerűen nem szempont. Olyasmit mondjuk nem vennék fel, amit mások így kollektíve gáznak tartanak, mert nem szeretem a feltűnést meg nem jó érzés, ha tudom, hogy röhögnek rajtam akkor sem, ha az adott dolog nekem amúgy tetszene.
2012. márc. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem attól jobban érzik magukat. Egyszerűen erről van szó. Minden ember másra költ. Valaki több százezret költ sz.gépre, valaki hangcuccra, valaki autóra, pedig az anyagi körülményei nem engedhetnék meg és valaki ruhára.


Persze megfigyeltem, hogy például az autó teljesen elfogadott. Ha valaki vesz autót több millió Ft-ért senki sem szólja meg, senki sem mondja neki, hogy de jól megy anyagilag. De ha én veszek egy farmert 30-40 ezer Ft-ért, akkor rögtön megkapom, hogy teli vagyok pénzzel. Mondom, ezt miért nem X Y-nak mondjátok, aki most vett autót? De az természetes ugye és mindig arra hivatkoznak, hogy az kell a munkájához. Ugyan már. Kinézek az ablakon és tele a parkoló autóval. Nem hiszem el, hogy szinte mindenkinek a munkájához kell autó.

Szóval egész egyszerűen arról van szó, hogy mindenki másra költ.

2012. márc. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem fontos. Mondjuk nem 30-40 ezerért veszek farmert, pár ezer forintos ruhákból öltözködök, mégis szeretem, ha ami rajtam van, az nem jön vissza, és van benne valami egyedi, ami rám jellemző. Kényelmetlenül érzem magam, ha azt gondolják rólam, másokat másolok, és annyi fantáziám sincs, hogy ki tudjak magamnak választani a boltban egy ruhát. Ez épp olyan, hogy ha valaki épít egy családi házat, nem a körülötte lakók építészéhez rohan a tervrajzokért. Bár lehet, magamból indulok ki..
2012. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyediek szeretnenek lenni.
2012. márc. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fontos, hogy olyan ruha legyen rajtam, ami nem jön velem szembe, inkább az a fontos, hogy úgy öltözzek, hogy azzal tükrözzem azt, aki vagyok, pont az i-re, hogy elég sokszor elüt az átlagtól.
2012. márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég fontos, mert nem vagyok az a tömegcica... Ha tehetném, csak olyan ruhát vennék, amit máson tuti nem fogok látni. Most, az én kortársaim nem értékelik a tudásomat, ezért azzal nem tudok kitűnni, ha pedig a viselkedésemmel próbálok kiemelkedni, akkor annak sosincs jó vége... Ezért maradok az egyszerű, de egyedi ruháknál.
2012. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert különc vagyok, sosem képviseltem az átlag véleményét, mindig is kilógtam a sorból. Régen ez megviselt, és kiborított, de ha már így alakult megpróbálom kihozni belőle a legtöbbet, és akkor már másképp is öltözködök mint a többség (annyira mondjuk nem kirívóan, de azért másképp), és mivel nem vagyok az átlag ezért nem szeretek úgy öltözködni mint mások,ezért azt sem szeretem ha másokon látom azt amit én viselek.
2012. márc. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!