Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azok a lányok akik -10fokban...

Azok a lányok akik -10fokban is úgy öltöznek mint ha +20 lenne nem fáznak? Mert ma is lengeteg olyat láttam hogy a derekukon semmi, a fejükön szintén! Inkább megfagynak, csak "menők" legyenek?

Figyelt kérdés

2012. febr. 4. 18:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%

Mert ma is lengeteg olyat láttam



"Doblátok a padlóla!" :))

2012. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor csak össze kell szedniük a húsz év múlva előjövő nyavalyáikat. Csak akkor majd el sem tudják képzelni miért jártak így. Ne kövesd őket, buták.
2012. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

"rengeteg"....bocsi.

Kedves első neked miért jó kötözködni????

2012. febr. 4. 18:37
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezen én is csodálkozom, én biztos széjjelfagynék azokban a farmerokban, sportcipőkben meg kis csípőkabátokban. Én hótaposóban, bokamelegítővel harisnyával, vastag pulcsival, sállal, sapkával fedem magam, ja és majdnem bokáig érő hosszú kabát van rajtam. Egyedül kesztyű nincs, nem találom sehol, de jó mélyen benyúlok a zsebembe és akkor az se fázik.

23/N

2012. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 bánomisén ***** válasza:
100%
Járjanak csak félmeztelenül, tíz év múlva meg majd itt siránkoznak a gyk-n, hogy miért nem esnek teherbe. Ha ennyi eszük van, hát csinálják.
2012. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Már az is baj, hogy ilyen tüzesek.Ma én is így öltöztem, be is szólt egy bácsi, csak ő nem látta, hogy a meleg kocsiból szálltam ki. Kb. 1 percet voltam a hidegben.
2012. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Akiket én láttam azok a buszon voltak.
2012. febr. 4. 18:49
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok és csak viccelődtem. Annyira hideg nem lehet, hogy még a humorérzék is befagyott.


Egyébként eltérő a hőérzet, én pl a meleget nagyon rosszul viselem, ilyenkor sportcipőben, farmerban, derékmelegítőben és vastagabb pufikabátban vígan elvagyok. Egyedül a kezem fázós, úgyhogy kesztyű kell.


A teljesen csupasz derekat én sem értem, ahhoz bitang hideg van.

2012. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

nem normálisak...ezek a fiatalok..én sem voltam 16-17évesen ,de utána beláttam,h milyen igaza van anyumnak..örülök,h nincs bajom,amióta jól felöltözöm.


23/n

2012. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nálunk a helyzet:


Állítólag "minden osztálytárs így jár."


De visszazavarom, hogy öltözzön át.


Minden reggel "verbális meccs" van emiatt.

2012. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!